۹ هزار و ۴۹۵ متقاضی تسهیلات کرونا در همدان ثبت نام کردند

همدان- ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان گفت: تاکنون ۹ هزار و ۴۹۵ متقاضی تسهیلات کرونا در این استان در سامانه کارا ثبت نام کردند.

احمد توصیفیان روز سه‌شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این تعداد در مجموع متقاضی درخواست یک هزار و ۲۳۰ میلیارد ریال تسهیلات را داشته اند که تا کنون یک هزار و ۵۱۹ پرونده آنها به مبلغ ۱۳۳ میلیارد ریال توسط بانکهای عامل استان پرداخت شده است.

وی بیان کرد: ۱۴ هزار و ۶۶۵ نفر نیز در سامانه بیمه بیکاری ثبت نام کردند که از این تعداد ۱۰ هزار و ۲۳۸ نفر در استان مشمول پرداخت بیمه بیکاری شدند و همچنین مقرری ماه های اسفند، فروردین و اردیبهشت این افراد پرداخت شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان با بیان اینکه تعهد اشتغال امسال استان ۱۹ هزار و ۴۵۰ نفر و تعهد سه ماهه اول سال چهار هزار و ۸۶۳ نفر است، گفت: در سه ماهه نخست سالجاری ۶ هزار و ۳۳۰ شغل جدید در استان همدان ایجاد شده که بیش از تعهد سه ماهه است.

توصیفیان افزود: یک هزار و ۵۶۰  نفر در سه ماهه اول سال نزد تامین اجتماعی برای نخستین بار بیمه شدند.

وی ادامه داد: در سه ماهه اول سال ۱۲ هزار و ۱۵۳ میلیارد ریال سرمایه گذاری توسط بخش خصوصی با مشارکت بانک های عامل برای ایجاد اشتغال و حفظ اشتغال موجود در استان همدان انجام شده است که متناسب با هدف پیش بینی در سند راهبردی اشتغال است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =