۳۷۰ بسته کمک معیشتی در سرپل‌ذهاب توزیع شد

قصرشیرین- ایرنا- فرمانده سپاه ناحیه مقاومت سرپل‌ذهاب گفت: ۳۷۰ بسته کمک معیشتی و اقلام غذایی در بین نیازمندان و اقشار آسیب‌دیده از کرونا در این شهرستان توزیع شد.

سرهنگ پاسدار نوروز اکبری روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: در پی شروع بحران کرونا و تعطیلی برخی مشاغل تعدادی از خانواده ها دچار آسیب اقتصادی شد که سپاه ناحیه سرپل ذهاب درلبیک به ندای رهبری برای دستگیری از نیازمندان جامعه نسبت به اجرای مرحله دوم نهضت کمک مومنانه  اقدام کرد.

وی اظهار داشت:  این بسته های معیشتی و اقلام غذایی با همت بسیج سازندگی ناحیه مقاومت سپاه تهیه و توسط بسیجیان در بین نیازمندان توزیع شد.

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه سرپل ذهاب گفت: سپاه همواره پای کاربوده و به مردم خدمت بی منت انجام می دهد از این رو حمایت از خانواده های نیازمند و آسیب دیده همواره از دغدغه های این نهاد انقلابی است.

وی از مردم خواست تا با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی به قطع زنجیره انتقال بیماری ویروس کرونا کمک کنند.

سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار تن جمعیت دارد.

براساس آخرین آمار رسمی تاکنون ۳۱۲ هزار و ۳۵ نفر در ایران به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند. بیماری کووید ۱۹ تاکنون جان ١٧ هزار و ۴۰۵ نفر را در کشورمان گرفته است.  همچنین تاکنون ۲۷۰ هزار و ۲۲۸ نفر از مبتلایان به ویروس کرونا در ایران بهبود یافته‌اند.  

ویروس کرونا تاکنون در سطح جهان ۱۸ میلیون و ۴۴۴ هزار و ۶۴۲ نفر را بیمار کرده و جان ۶۹۷ هزار و ۱۸۹ نفر را در ۲۳۰ کشور گرفته است.