۱۴ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۲۹
کد خبرنگار: 1229
کد خبر: 83896133
۳ نفر

برچسب‌ها

روسیه و ونزوئلا پروازهای مستقیم را از سر می‌گیرند

تهران- ایرنا- سفیر روسیه در ونزوئلا با اعلام خبر پیشرفت در گفت و گوها برای از سرگیری پروازهای مستقیم میان مسکو و کاراکاس، تاکید کرد هنوز تاریخ دقیقی در این مورد وجود ندارد.

به گزارش ایرنا به نقل از خبرگزاری تاس، گزارش‌های رسانه‌ای با استناد به گفته‌های «فیلیکس پلاسنسیا» وزیر گردشگری و تجارت خارجی ونزوئلا از پیشرفت گفت و گوهای دو کشور بر سر حل این موضوع خبر داده است. 

 «سرگئی ملیک بگداساروف» سفیر روسیه در ونزوئلا در این باره به خبرگزاری روسی تاس گفت: روسیه و ونزوئلا گفت و گو بر سر از سرگیری پروازهای مستقیم میان مسکو و کاراکاس را ادامه می‌دهند، اما هنوز تاریخ مشخصی در مورد آن توافق ذکر نشده است. این دیپلمات همچنین افزود:  موضوع در حال بررسی است و هنوز هیچ تاریخی وجود ندارد. "

در ماه مه (اردیبهشت) ، سفیر روسیه تأکید کرد که مساله برقراری پرواز میان مسکو و کاراکاس مدتها است مدنظر دو طرف می‌باشد، اما به دلیل همه گیری ویروس کرونا هنوز زود است که درباره تاریخ و پارامترهای انجام پروازهای مستقیم صحبت شود. 

گزارش‌های رسانه‌ای با استناد به فلیکس پلاسنیا وزیر گردشگری و تجارت ونزوئلا اعلام کردند که طرفین در حل این مسئله پیشرفت کرده‌اند. 

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =