۱۰۰  مکان اداری و عمومی اردبیل در مورد رعایت پروتکل بهداشتی بازرسی شد

اردبیل - ایرنا - مدیرکل دفتربرنامه ریزی ، نوسازی و تحول اداری استانداری اردبیل گفت: نمایندگان ستاد کرونا ، استانداری و کارشناسان بهداشت از ۱۰۰ دستگاه اجرایی و اماکن عمومی در اردبیل از جمله بانک‌ها ، بیمه‌ها ، دانشگاه‌ها ، چایخانه‌ها و نانوایی‌ها در خصوص رعایت پروتکل‌های بهداشتی بارزسی کردند.

به گزارش ایرنا ، سیدمهدی جوادی روز سه‌شنبه افزود: رعایت پروتکل‌های بهداشتی ازجمله ضدعفونی فضاهای اداری، استفاده از ماسک و مواد ضدعفونی کننده  در ادارات ، رعایت بهره‌مندی از حداکثر ۳۰ درصد ظرفیت سالن و حداکثر با ۱۰ نفر آن هم در صورت ضرورت تشکیل جلسات، رعایت دورکاری یک سوم کارکنان اداری و رعایت دقیق فاصله‌گذاری از نکات قابل توجه در این بازرسی‌ها است.
وی بیان کرد: مجموعه‌هایی که نمره ارزیابی کلی آنها در بازرسی‌ها از ۷۵ کمتر است باید در  سه روزآینده وضعیت خود را به بالای این درصد برسانند در  غیر این صورت مسوولان استانی این مجموعه‌ها پاسخگوی عمکرد خویش در این وضعیت بحرانی هستند. 
جوادی با اشاره به برگزاری آزمون کارشناسی ارشد در روزهای آینده در استان به دستور استاندار اردبیل از محل برگزاری این آزمون در دانشگاه‌های محقق اردبیلی و پیام نور بازدید به عمل آمد.
وی افزود: در دیدار اعضای این گروه با روسا و مسوولان این آزمون ضمن تاکید بررعایت پروتکل بهداشتی به صورت عام  بر دقت در استفاده از ماسک توسط شرکت‌کنندگان، در دسترس بودن مواد ضدعفونی کننده ، استفاده از تب‌سنج و  رعایت فاصله‌گذاری در این آزمون تاکید شد.
مدیرکل دفتربرنامه‌ریزی استانداری اردبیل اضافه کرد: برگزاری این آزمون در وضعیت بحرانی استان از نظر شیوع ویروس کرونا  از حساسیت زیادی برخوردار است و با توجه به مسوولیت دانشگاه محقق اردبیلی در برگزاری این آزمون در استان ، بیش از هر چیز توجه دست‌اندرکاران این امر به تصمیمات ستاد کرونا را می‌طلبد. 
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =