سعادتمند: کادر فنی استقلال با قدرت به کارشان ادامه می‌دهند

تهران- ایرنا- مدیرعامل تیم فوتبال استقلال گفت: از کادر فنی حمایت می‌کنیم و آن‌ها نیز با قدرت کارشان را ادامه می‌دهند.

«احمد سعادتمند» روز سه‌شنبه در گفت و گویی در خصوص کادر فنی این تیم برای فصل آینده، تصریح کرد: از کادر فنی حمایت می‌کنیم و آن‌ها نیز با قدرت کارشان را ادامه می‌دهند.  چندین جلسه در این موارد برگزار کردیم و تصمیم گرفتیم که شاکله اصلی تیم را حفظ کرده و تیم را در نقاط مختلف تقویت کنیم. دنبال نفرات قدرتمندی هستیم که بتوانیم با آن‌ها نماینده خوبی برای ایران در لیگ قهرمانان آسیا باشیم.

وی در مورد نفراتی که قرار است به تیم استقلال اضافه شوند، گفت: با نفراتی که مدنظر کادرفنی هستند، مذاکرات را شروع کردیم و خبر آن را به اطلاع هواداران می‌رسانیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال درباره صحبت‌هایی مبنی بر بازگشت مربیان استقلالی به این تیم برای فصل آینده، خاطرنشان کرد: این حرف‌ها حرفه‌ای نیست. در حال حاضر در حین رقابت در لیگ و جام حذفی هستیم. با هیچ کسی در این مورد صحبت نداشتیم. باید بگذارند کادر فنی با آرامش کار کنند. تیم یکدست، بدون حاشیه و با انگیزه‌ای داریم، همه تلاش‌مان را می‌کنیم و کارمان را با قدرت جلو می‌بریم.   

سعادتمند همچنین در مورد بیانیه باشگاه سپاهان، گفت: در ابتدا آرزوی سلامتی برای «امیر قلعه‌نویی» دارم. مجموعه مدیریت سپاهان همه فرهیخته هستند و برای آن‌ها احترام قائلم اما صحبت‌هایی در مورد هدیه داور درست نیست.  شاید ما بیشترین لطمه را از داوری و نگرفتن امتیاز کامل مسابقات‌مان را خورده‌ایم. سال گذشته نیز از داوری لطمه خوردیم.  فوتبال این موارد را دارد ولی اینکه، بیانیه بدهیم شایسته فوتبال کشورمان نیست.  باید تلاش کنیم به لحاظ فنی حرف‌مان را در زمین بزنیم.  

وی درباره آخرین وضعیت ورزشگاه مرغوبکار و کمپ «ناصر حجازی»، اظهار داشت: با یک گروه قوی برای صدور سند ورزشگاه مرغوبکار و کمپ مرحوم «ناصر حجازی» تلاش می‌کنیم و خوشبختانه بعد از چندین دهه موفق شدیم سند ورزشگاه مرغوبکار را به نام استقلال بگیریم. این مجموعه بیش از ۴.۵ هکتار مساحت دارد و ارزش ریالی بالایی دارد و می‌تواند برای استقلال اثرگذار باشد.  نگاه دولت به این کار بسیار ارزشمند بود و باید بگویم یک اراده قوی برای واگذاری ۲ باشگاه استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی وجود دارد.

وی افزود: بنا داریم با مشارکت سرمایه گذاران متعددی که متقاضی این امر هستند، کمپ مرحوم حجازی را مکان را به یک فضای مناسب برای باشگاه استقلال تبدیل کنیم.ترمیم سکوها و ترمیم چمن، ساخت استخر، سونا و جکوزی به شکلی استاندارد و حتی ساخت یک هتل در این مجموعه را پیش بینی کرده‌ایم. امیدوارم این اتفاق رخ هد. همیشه این سوال بود که چرا در کمپ حجازی تمرینات انجام نمی‌شود و تیم به آنجا نمی‌رود که با همکاری و با کمک هواداران امیدواریم هرچه زودتر این اهداف رقم بخورد و به زودی تیم استقلال راهی آن مجموعه شود و حتی برای کسب درآمد گاهی به تیم های دیگر هم آن امکانات را اجاره دهیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص مالکیت و گرفتن سند ورزشگاه مرغوبکار به نام استقلال، گفت: امروز توانستیم سند رسمی ورزشگاه مرغوبکار را برای باشگاه استقلال بگیریم. این سند قطعا یکی از سندهای افتخار برای این باشگاه است و می‌تواند با توجه به متراژ و وسعتش، آورده خوبی محسوب شود. ارزش ریالی این مجموعه بسیار بالاست. ما می‌توانیم با این سند در بخش سرمایه‌گذاری مشترک با سرمایه‌گذاران داخلی کارهای بزرگی انجام دهیم. امیدوارم در هفته بعد هم یک خبر مسرت بخش دیگر هم به هواداران بدهیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال ادامه داد: با این کار بیش از ۵۰۰ میلیارد تومان بعد از سال‌ها به دارایی باشگاه اضافه ‌شد و برای اولین بار سندی گرفتیم که مالکیت آن برای استقلال است.  باشگاه استقلال باید به سمت بنگاه اقتصادی و زیرساخت‌ها برود و در آن تقویت شود تا توان آقایی کردن در آسیا را داشته باشد.

سعادتمند در بخش دیگری در مورد بدهی‌های استقلال به مربیان خارجی خود، گفت: زمانی به این باشگاه آمدیم که تمام آرای انضباطی فیفا مثل الوار روی سر ما خراب شد. نرخ ارز نیز با بالا رفتنش کار  را سخت‌تر کرد.  حدود ۲۰ میلیارد تومان باید برای «بویان نایندنوف» و «وینفرد شفر» بپردازیم. پرداخت این مبالغ کا راحتی نیست اما تلاش می‌کنیم زیرا چاره‌ای غیر از این نداریم.

وی در پاسخ به این سوال که درباره «داریوش شجاعیان»   اقدام جدیدی رخ داده یا خیر، اظهار داشت: برخلاف میل باطنی‌ نامه‌ای برای فیفا تنظیم کردیم. مسابقات ما ۳ ماه به خاطر کرونا تعطیل شد.  حیف است که از بازیکن‌مان با قرارداد حرفه‌ای استفاده نکنیم. ما وقتی نتوانستیم از سازمان لیگ و فدراسیون جواب بگیریم مطمئنا با فیفا مکاتبه می‌کنیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =