اراک میزبان  جشنواره‌ فیلم و عکس « روایت فتح کرونا» است

اراک - ایرنا - مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: حوزه سلامت استان مرکزی در صدد برگزاری جشنواره‌ فیلم و عکس با عنوان «روایت فتح کرونا» است که با هدف ثبت زحمات پرسنل کادر بهداشت و درمان در روزهای مبارزه با کووید۱۹ و ثبت آثار خلاقانه در این مقوله برگزار می‌شود.

به گزارش روز سه‌شنبه روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اراک «یاسر قربانی»، افزود: اقشار مختلف مردم استان و  پرسنل  پزشکی استان مرکزی بدون هیچ‌گونه محدودیتی و تنها با شرط داشتن یک گوشی‌ که قابلیت عکاسی و فیلم‌برداری داشته باشد، می‌توانند بخشی از پیکره‌ جشنواره باشند.

وی اظهار داشت: علاقه‌مندان باید آثار خود را از طریق لینک @arak_mu در تلگرام برای روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اراک تا آخر مرداد ماه ۹۹ ارسال کنند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: اصول زیبایی‌شناسی و تلفیق موضوعی ایثار و گذشت و درمان و بهداشت در روزهای مبارزه با کرونا ویروس در خلق آثار، مورد توجه گروه داوری قرار می‌گیرد.

قربانی افزود: تصاویر ارسالی می‌توانند رنگی یا سیاه و سفید باشند، ومحدودیتی در ارسال شمار عکس‌ها وجود ندارد و هر اثر  می‌توانند با نرم افزار تلفن همراه تا جایی ویرایش شود که سندیت عکس مخدوش نباشدو عکس‌ها باید با  فورمت JPEG و فاقد لوگو، نوشته و تاریخ نا پیوست محل عکس و نام عکاس ارسال شود.

وی اظهار داشت: آثاری که با استفاده از فیلم‌های آرشیوی موجود در فضای مجازی ساخته شده باشد، پذیرفته نیست و زمان فیلم‌های متقاضی شرکت در بخش اصلی حداقل ۳۰ ثانیه و حداکثر ۲ دقیقه است.

وی گفت: محدودیتی در ارسال  فیلم وجود ندارد و شرکت‌کنندگان می‌توانند با استفاده از تلفن همراه صحنه‌های ایثار و رشادت مدافعان سلامت را ثبت و در این جشنواره شرکت کنند.

ویروس کرونا از اسفندماه گذشته شایع شده و استان مرکزی بعد از قم دومین منطقه درگیر با بیماری در کشور بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =