۱۴ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۴۴
کد خبرنگار: 2211
کد خبر: 83895988
۰ نفر

برچسب‌ها

مصرف برق در باشت افزایش یافت

گچساران - ایرنا - رئیس شرکت توزیع برق ناحیه باشت گفت:میزان مصرف برق در این شهرستان به مرز ۴۰ مگاوات در ساعت های اوج مصرف رسیده که این رقم بی سابقه است.

احمد رضایی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: گرمای بی سابقه هوا از دلایل افزایش مصرف برق در شهرستان باشت است.

وی بیان کرد: با اجرای برنامه های مدیریت مصرف تلاش می شود از روند روبه رشد مصرف برق در این شهرستان جلوگیری شود.

رضایی تصریح کرد:استفاده از ظرفیت ائمه جمعه و جماعات، مدیران دستگاه های اجرایی، فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج ازبرنامه های مدیریت مصرف برق در این شهرستان است.

رضایی عنوان کرد: در ساعات پیک بار مصرف برق در این شهرستان، نظارت های مستمر بر میزان مصرف برق مشترکان پرمصرف صورت می گیرد و در صورت لزوم برق آنان در زمان پیک بار با هماهنگی معاونت مشترکان قطع و وصل می شود.

وی تاکید کرد: همچنین براساس دستورالعمل های شرکت توانیر تفاهم نامه تشویقی با مشترکان پرمصرف منعقد شده است.

رضایی تعداد مشترکان برق در شهرستان باشت را ۱۰ هزار فقره ذکرکرد.

وی اظهارداشت: برنامه زمان بندی اضطراری پیک بار با هماهنگی ستاد شرکت توزیع نیروی برق استان در برخی از مناطق شهرستان اجرایی شده است تا از قطع احتمالی شبکه های توزیع برق جلوگیری شود.

وی با اشاره به برخی آمارهای مصرف برق در دستگاه های اداری شهرستان باشت نیز تاکید کرد: از مدیران و مسوولان دستگاههای اداری این شهرستان انتظار می رود در زمان پیک بار مصرف از روشن کردن وسایل پرمصرف خودداری کنند.
باشت یکی از ۶ شهرستان گرمسیری کهگیلویه و بویراحمد محسوب می شود که با ۱۰۰ کیلومتریاسوج مرکز استان حدود فاصله دارد.

دمای هوای باشت تا ۴۸ درجه سانتیگراد نیز گزارش شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =