سازمان تبلیغات اسلامی دامنه ارتباطات مجازی خود را بیشتر کند

سنندج - ایرنا - نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: سازمان تبلیغات اسلامی باید در حوزه فضای مجازی فعالتر از گذشته عمل کرده و دامنه ارتباطات خود در را بیشتر کند.

آیت الله سید محمد حسینی شاهرودی روز سه‌شنبه در دیدار معاون توسعه، مدیریت و پشتیبانی سازمان تبلیغات اسلامی اظهار داشت: سازمان تبلیغات رسالت بزرگی برعهده دارد که نه تنها باید خود در حوزه انتشارات اسلامی، فعالیت‌های قرآنی، تبلیغات دینی کار کند، بلکه باید در راستای ورود روحانیون به فعالیت‌های فرهنگی دینی و پوشش دادن مناطق مختلف تلاش کند.

وی با تاکید بر اینکه سازمان تبلیغات اسلامی باید از ظرفیت مساجد، فضای مجازی، روحانیون مستقر و ماموستاها استفاده کند، گفت: سازمان باید در حوزه فضای مجازی فعالتر باشد و دامنه ارتباطات خود را بیشتر کند.

نماینده ولی فقیه در کردستان تاکید کرد: سازمان تبلیغات برنامه‌هایی داشته باشد تا بتواند در شرایط بحرانی از حضور روحانیون بهره‌ببرد که این مهم نیازمند برنامه‌ریزی، پیش‌بینی بودجه‌ای و پشتیبانی‌هایی از جمله تعامل با ستاد اجرایی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

وی یادآور شد: سازمان تبلیغات اسلامی باید مدافع امور دینی، مدافع طلبه‌ها، هنرمندان صاحب آثار ارزشمند هنری و غیره باشد تا دشمن نتواند افکار هنرمندان و سایر اقشار در عرصه تبلیغ دینی را به بیراهه ببرد.

معاون توسعه، مدیریت و پشتیبانی سازمان تبلیغات اسلامی نیز در این دیدار گفت:  تصویرسازی رسانه‌ای علیه طلبه‌ها بین مردم نباید موجب سلب اعتماد شود چرا که طلبه‌ها در مواقع مختلف همواره  به کمک مردم شتافتند.

محمد روح‌الامینی با اشاره به اینکه افرادی‌که کارهای پایش و افکارسنجی انجام می‌دهند تفاوت و تغییر مثبت مردم نسبت به طلبه‌ها را باید مورد توجه قرار دهند، افزود: باید هماهنگی بین دستگاهی برای حمایت از طلبه‌ها دیده شود.

معاون توسعه و پشتیبانی سازمان تبلیغات اسلامی امروز همچنین با مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام و مدیرکل اوقاف کردستان دیدار کرد.

وی  با جمعی دیگر از مسوولان استانی دیدار خواهد داشت و از مجتمع نور شهرستان‌های سروآباد و مریوان بازدید می‌کند.

 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =