سوریان: مسوولان ورزش در کسب کرسی بین‌المللی کنار من هستند

تهران- ایرنا- دارنده هفت مدال طلای کشتی فرنگی جهان و المپیک گفت: برای حضور در کرسی بین‌المللی وزیر ورزش و رییس کمیته ملی المپیک قول دادند که نهایت حمایت از من را داشته باشند.

به گزارش ایرنا، «حمید سوریان» در حاشیه پویش کمک مومنانه که در محل فدراسیون کشتی در حال برگزاری است در گفت وگو با خبرنگاران اظهار داشت: برای حضور در کرسی هیات ریسه اتحادیه جهانی کشتی کار سختی پیش رو دارم. قرار است که در انتخابات این اتحادیه، ۶ کرسی تعیین تکلیف شود و چهادره نامزد برای آن اعلام آمادگی کردند من نیز به نمایندگی از جامعه کشتی ایران در آن انتخابات حضور دارم. لازمه موفقیت در این راه حمایت همه‌جانبه جامعه کشتی و ورزش ایران است. اگر این کرسی به کشورمان برسد بدون شک برای کشتی ایران بسیار مفید خواهد بود. 

دارنده مدال طلای کشتی فرنگی المپیک ۲۰۱۲ لندن با اشاره به حمایت برخی از مسوولان از وی گفت: در جلسات مختلفی که با «مسعود سطانی‌فر» و «سید رضا صالحی‌امیری» داشتم وزیر ورزش و رییس کمیته ملی المپیک قول دادند در حد توان خود به من کمک کنند .

نایب رییس فدراسیون کشتی در زمینه برگزاری مراسم کمک مومنانه توسط فدراسیون افزود: با شیوع ویروس کرونا بسیار از مشاغل آسیب دیدند و برخی از مردم نیز در تنگنای اقتصادی به سر می‌برند. لازمه رفع مشکلات کمک مومنانه است و فدراسیون نیز در این زمینه پیش‌قدم شده است. این فدراسیون شروع کننده حرکت و کمک مومنانه است و به تمام هیات‌ها استانی و شهرستانی نیز دستور داده شده تا پای کار بیایند امیدوارم به زودی کمک‌ها به دست مردم نیازمند برسد. 

دارنده ۶ مدال طلای کشتی فرنگی جهان ادامه داد: کشتی ورزشی است که با مرام پهلوانی گره خورده و بزرگانی مانند جهان پهلوان تختی در این رشته حضور داشتند مردم از این رشته بیش از دیگر رشته‌ها انتظار دارند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =