آغاز مرحله دوم کمک مومنانه با توزیع ۲۵۰ بسته در شاهین‌دژ

مهاباد- ایرنا- فرمانده سپاه شاهین‌دژ گفت: مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه با توزیع ۲۵۰ بسته کمک معیشتی بین آسیب‌دیدگان ناشی از ویروس کرونا در این شهرستان آغاز شده است.

سرهنگ مرتضی کاظمی روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این رزمایش در راستای حمایت از اقشار آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا با شعار " همه باید همدل و همراه باشیم" آغاز شده است که در این راستا بسته‌های معیشتی بین نیازمندان واقعی توزیع می‌شود.

وی ادامه داد: ارزش ریالی هر بسته معیشتی اهدا شده به طور میانگین حدود ۲۵۰ هزار تومان است.

فرمانده سپاه شاهین‌دژ بیان کرد: مرحله اول گام دوم رزمایش کمک مومنانه از عید قربان تا غدیر است و مراحل دوم و سوم این رزمایش نیز به ترتیب در دهه اول محرم و دهه آخر صفر برگزار خواهد شد.

سرهنگ مرتضی کاظمی اظهار داشت: در گام اول این رزمایش نیز که از ابتدای شیوع کرونا بوده است، چهار و ۵۰۰ بسته کمک معیشتی بین نیازمندان و افرادی که در اثر بیماری کرونا  دچار آسیب شغلی و معیشتی شده بودند، توزیع شد. 

وی تاکید کرد: با همدلی و همیاری بین مردم و رعایت مسایل بهداشتی و شکست کامل ویروس کرونا، مشکلات جامعه کم‌تر خواهد شد.

با توجه به شیوع بیماری کرونا و دستور ستاد مقابله با کرونا مبنی بر تعطیلی بازار بسیاری از اقشار کم‌درآمد جامعه از جمله کارگران، دستفروشان و افراد روز مزد دچار مشکل مالی شده‌اند که بر این اساس اقدام خیرخواهانه خیران در این روزها قابل ستایش است.

شاهین‌دژ با ۹۸ هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان‌غربی واقع شده است؛ این شهرستان از جمله نخستین شهرهای آذربایجان‌غربی بود که شیوع بیماری کرونا در آن تثبیت شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha