ضرورت خوداظهاری داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد در سایت وزارت بهداشت

تهران- ایرنا- داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد ۹۹ که قصد حضور در این آزمون را دارند از امروز - سه‌شنبه - باید در سایت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خوداظهاری کنند.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه و آموزش ایرنا، کنکور کارشناسی ارشد ۹۹ پایان هفته جاری و در روزهای۱۶، ۱۷ و ۱۸ مردادماه با رقابت ۶۴۹ هزار و ۴۱۷ نفر برگزار می شود. تاکنون ۳۲۰ هزار نفر کارت ورود به جلسه خود را دریافت کرده اند.
داوطلبان این آزمون از امروز ۱۴ مرداد ماه مهلت دارند با مراجعه به سامانه salamat.gov.ir وزارت بهداشت نسبت به تکمیل فرم خوداظهاری و دریافت گواهی تایید سلامت اقدام کنند.
داوطلبان مبتلا به ویروس کرونا پیش از این و در روزهای نهم و دهم مرداد فرم خوداظهاری در سایت سازمان سنجش ارسال کردند که در نهایت مشخص شد تعداد مبتلایان این آزمون به ۸۵ نفر می رسد.
این داوطلبان مبتلا به کرونا بر اساس اعلام سازمان سنجش و آموزش کشور در بیمارستان های مورد تایید وزارت بهداشت با حضور نماینده این وزارتخانه و سازمان سنجش در کنکور کارشناسی ارشد شرکت می کنند.
ظرفیت پذیرش در آزمون کارشناسی ارشد ۱۵۷ هزار نفر اعلام شده است که نسبت به سال قبل ۱۳ هزار نفر و معادل هشت درصد کاهش دارد.
فرآیند توزیع کارت ورود به جلسه این آزمون از دوشنبه ۱۳ مردادماه در سایت سازمان سنجش آغاز شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =