رسالت ایرنا نسبت به دیگر خبرگزاری‌ها بسیار سنگین‌تر است

قزوین – ایرنا – نماینده ولی فقیه در سپاه صاحب الامر(عج) قزوین گفت: رسالت ایرنا نسبت به دیگر خبرگزاری‌ها بسیار سنگین‌تر است و باید زبان گویای نظام جمهوری اسلامی باشد.

حجت الاسلام و المسلمین علی معبودی روز سه شنبه در بازدید از خبرگزاری ایرنا مرکز قزوین به مناسبت روز خبرنگار، افزود: اخباری که از این خبرگزاری منتشر می‌شود به عنوان ماهیت و ساختار نظام جمهوری اسلامی تلقی می‌شود و همین امر نشان دهنده جایگاه و اهمیت این خبرگزاری است.

وی گفت: خبرگزاری ایرنا خبرگزاری‌ مرجع و رسمی کشور است و با توجه به سابقه و اصالت خود اثرگذاری و فعالیت مطلوبی در سطح جامعه دارد.

معبودی با قدردانی از خبرنگاران ایرنا برای پوشش اخبار بسیج و سپاه، اضافه کرد: امیدواریم با همفکری و هم افزایی، گام‌های بلندی را برای اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به جامعه برداریم به ویژه در این شرایط که دشمنان از چند جبهه حمله کرده و البته شکست خورده‌اند.

نماینده ولی فقیه در سپاه صاحب الامر(عج) قزوین با تاکید بر حفظ وحدت و انسجام در جامعه، گفت: باید در این شرایط ید واحده باشیم تا بتوانیم منویات بنیانگذار کبیر انقلاب و مقام معظم رهبری را به درستی پیاده کرده و دشمنان را در دستیابی به اهداف خود ناکام بگذاریم.

شهید محمود صارمی از جمله خبرنگاران پرتلاش کشورمان بود که از حضور در خطرناکترین میدان ها ترس به خود راه نداد و تا انتها به رسالت خود وفادار ماند.

 صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)در سال ۱۳۷۷ درمزار شریف افغانستان بدست نیروهای افراطی طالبان به شهادت رسید. به همین مناسبت شورای فرهنگ عمومی ۱۷ مرداد ماه  "سالروز شهادت محمود صارمی" را به عنوان روز خبرنگار نامگذاری کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =