نماینده آستارا از خبرنگاران این شهرستان تجلیل کرد

آستارا - ایرنا - نماینده آستارا در مجلس شورای اسلامی، در آستانه 17 مردادماه روز خبرنگار، از خبرنگاران خبرگزاری‌ها در این شهرستان، تجلیل کرد.

غلامرضا مرحبا روز سه شنبه در آئین تجلیل از خبرنگاران در دفتر خود در این شهرستان گفت: خبرنگاران فعال و سختکوش، بدون ادعا برای هدف ها و آرمان های انقلاب اسلامی قدم برداشته و جهت ایجاد وحدت و امید در جامعه تلاش می کنند. 

مرحبا ادامه داد: نباید با اختصاص یک روز به خبرنگاران، زحمت های آنها در طول سال نادیده گرفته شود و قدردانی از فعالان این عرصه در مناسبت های مختلف ضروری است. 

وی بیان کرد: مدیران آستارا باید پاسخگوی خبرنگاران باشند و انعکاس توانمندی ‌های هر منطقه بویژه نقاط گردشگری آستارا می‌ تواند در جذب گردشگر نقش بسزایی داشته باشد.

مرحبا افزود: آستارا به عنوان یک ظرفیت ملی در عرصه بین المللی مطرح است و باید خبرنگاران، جایگاه آن را با انعکاس ظرفیت ‌های اقتصادی ارتقا دهند و پیگیری طرح های نیمه تمام جزو اولویت ها باشد.

وی گفت: افراد با توجه به علاقه مندی و دغدغه‌ های خود پا به عرصه اطلاع رسانی می ‌گذارند و رسانه‌ها نقش بسیار چشمگیری در تغییر نگرش مردم، اعتلای فرهنگ و ارزش‌ها، بر انگیختن عواطف و احساسات مردم و آگاهی جامعه دارند.

۱۷ مرداد سالروز شهادت محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی در حمله گروهک تروریستی طالبان به کنسولگری ایران در مزار شریف افغانستان در سال ۷۷، به نام روز خبرنگار نامگذاری شده است.

شهرستان مرزی بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان واقع شده و دفترهای خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)، صدا و سیما و نمایندگی های خبرگزاری های دیگر و ۹ نشریه محلی در آن فعال است. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =