استاندار یزد: از انشقاق در تشکل‌های زیست‌محیطی پرهیز کنیم

یزد_ایرنا--استاندار یزد گفت: هیچکدام از موضوعات و مسائل استان نباید موجب انشقاق در مجموعه تشکل‌های زیست محیطی و تاثیر منفی آنها در ارتباط با دستگاه‌های اداری و اجرایی شود.

به گزارش ایرنا محمدعلی طالبی روز دوشنبه در نشست هم اندیشی با نمایندگان تشکل های زیست محیطی استان افزود: همواره باید از فضای گفتگو و مفاهمه صیانت کنیم چرا که هیچ چیزی به اندازه گفتگو نمی‌تواند ما را به نتیجه پایدار برساند.

وی با اشاره به مهیا بودن فضای گفتگو در استان خاطرنشان کرد: ما همواره شنوای خواسته‌های فعالان حوزه های مختلف بوده و از نظرات کارشناسی آنها بهره برده‌ایم.

وی بیان اینکه طی یکسال اخیر اقدامات موثری برای حفاظت از محیط زیست استان سامان داده‌ایم افزود: اولین اقدام جدی که صورت گرفت، اعمال محدودیت ها برای توسعه صنایع جدید پرآبخواه و آلاینده در استان بود که بازخوردهای خوبی در سطح ملی داشت. 

طالبی اظهار داشت: همواره از تشکیل انجمن های زیست محیطی حمایت کرده و فعالیت آنها را در راستای توسعه استان می‌دانیم. 
 استاندار  یزد با اشاره به مهیا بودن فضای گفتگو در استان گفت: ما همواره شنوای خواسته‌های  فعالان حوزه های مختلف بوده و از نظرات کارشناسی آنها بهره برده ایم.   

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مسائل و ابهامات مطرح شده درباره یکی از معادن استان تصریح کرد: برای رفع این ابهامات جلسه ای با حضور نمایندگان این معدن و فعالان محیط زیستی در استانداری برگزار می‌کنیم تا مسائل روشن‌تر شود. 

طالبی خاطرنشان کرد: تمامی اقدامات استان طی یکسال گذشته در خصوص معدن مذکور، بر اساس صورتجلسات و توافقاتی بوده که توسط مدیران وقت استان و کشور امضا شده و هیچگونه تصمیم جدیدی اتخاذ نشده است.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =