ضرورت نظارت بر وضعیت کارکنان ناجا در مرزها و ارسال اقلام بهداشتی برای آنان

تهران- ایرنا- معاون هماهنگ کننده ناجا بر رعایت توصیه‌های بهداشتی و پروتکل‌های مقابله با شیوع کرونا تاکید کرد و گفت: نظارت بر وضعیت کارکنان در مرزها و ارسال اقلام بهداشتی برای آنان در اولویت قرار گیرد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس؛ سردار "محمدعلی نوری نژاد" در جلسه‌ای ویدئوکنفرانسی با تاکید بر اینکه سلامت کارکنان نیروی انتظامی همواره ارجح ترین اولویت ناجا محسوب می شود، افزود: در همه اماکن ناجا بایستی پروتکل های تعیین شده از سوی وزارت بهداشت و درمان رعایت شود.

معاون هماهنگ کننده ناجا ادامه داد: همه کارکنان نیروی انتظامی موظف هستند با حفظ فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک در ماموریت ها و محل کار خود حضور یابند.  

سردار نوری نژاد نقش معاونت بهداد در شرایط کنونی را مؤثر عنوان و تصریح کرد: معاونت بهداد ناجا می تواند در اطلاع رسانی و آموزش کارکنان برای مقابله جدی تر با شیوع بیماری کرونا نقش پررنگ تری را ایفا کند.

گفتنی است، در این جلسه سردار "محمدرضا حسینی" معاون بهداد ناجا و مدیر کل بهداشت این معاونت گزارشی از وضعیت بهداشت یگان های ناجا و اقدامات صورت گرفته در راستای اجرای دستورالعمل های مقابله با  شیوع بیماری کرونا در یگان های ناجا ارائه کردند.

در ادامه نیز فرماندهان انتظامی استان های خوزستان، کردستان، سیستان و بلوچستان، مازندران و فرمانده آموزشگاه علمی تخصصی شهید بهشتی اصفهان آخرین وضعیت کنترل بیماری در بین کارکنان تحت امر را تشریح و به ارائه چالش ها و مشکلات پیش رو پرداختند.

سردار نوری نژاد روز دوشنبه در جلسه ای ویدئوکنفرانسیکه با شرکت جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا، رؤسا و نمایندگان معاونت ها، فرماندهان انتظامی استان ها، فرمانده آموزشگاه های علمی تخصصی و ستاد فرماندهی مرزبانی صورت گرفت به بررسی اقدامات و برنامه های پیشگیری از شیوع کرونا در یگان های ناجا پرداخت و در این خصوص دستورالعمل ها و تدابیر لازم را ابلاغ کرد.  

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =