مدیر فوتبالی استقلال: بیانیه سپاهان فرار رو به جلو بود

تهران- ایرنا- مدیر فوتبالی استقلال گفت: اینکه بخواهیم برد تیم ما برابر سپاهان اصفهان در لیگ برتر را به هدیه داور ربط دهیم درست نیست. در بازی رفت اشتباه داوری به ضرر استقلال بود و چنین صحبت‌هایی فرار رو به جلو محسوب می‌شود.

«سعید رمضانی» در گفت‌وگویی پیرامون بیانیه باشگاه سپاهان دراره دیدار با استقلال اظهار داشت: پس از اینکه بیانیه سپاهان را دیدم تعجب نکردم و نمی‌دانم منظور دوستان از اتفاقاتی که برای نورافکن ‌افتاده چه بوده است.

وی افزود: مجموعه استقلال به واسطه پیروزی ارزشمندی که مقابل سپاهان به دست آورده بودند خوشحال بودند و پس از پایان بازی ورزشگاه را ترک کردند.

مدیر فوتبالی استقلال خاطرنشان کرد: با توجه به حرکتی که امید نورافکن در بازی با استقلال انجام داد هجمه‌ای علیه او به راه افتاد و فکر می‌کنم رفتار این بازیکن زیبنده فوتبال نبود.

وی تصریح کرد: بیانیه باشگاه سپاهان درست نبود، استقلال ۱۰ نفره بازی را برد و این‌که بگوییم با هدیه داور رقیب به پیروزی رسیده درست نیست.

رمضانی تاکید کرد: استقلال یکی از بهترین تیم‌های آسیا و مشکلات حاشیه‌ای که شکل گرفت باعث شد تا نتوانیم قهرمان نشویم و به طور حتم می‌خواهیم با ادامه روند خود بهترین نتایج را در لیگ برتر کسب و در جام حذفی قهرمان شویم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =