فرهنگ و ارشاد بوشهر از فعالیت موسسه‌های هنری در فضای مجازی حمایت می‌کند    

بوشهر-ایرنا- معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: با توجه به شرایط موجود که زمینه فعالیت موسسه‌های تک منظوره در همه بخش‌های هنری استان فراهم نیست این اداره کل از فعالیت آنها در فضای مجازی حمایت می‌کند.

محمدحسین زندویان روز دوشنبه در این ارتباط افزود: مهمترین رسالت این موسسه‌ها ایجاد نشاط اجتماعی در جامعه است که با توجه به شرایط موجود بر اثر شیوع ویروس کرونا اکنون زمینه فعالیت این موسسه‌ها به صورت حضوری فراهم نیست.

وی بیان کرد: در چنین شرایطی مدیران موسسه‌ها باید با ایجاد بسترهای لازم و استاندارد، به فعالیت در فضای مجازی بپردازند.

زندویان ادامه داد: در این زمینه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر از اجرای برنامه‌های موسسه‌های هنری در فضای مجازی حمایت می‌کند.

وی عنوان کرد: فرهنگ و هنر در توسعه و رشد بخش‌های مختلف هر جامعه تاثیر بسزایی دارد به گونه‌ای که فعالیت‌های موثر و مستمر در این حوزه می‌تواند باعث افزایش این مهم شود.

زندویان اظهار کرد: موسسه‌های فرهنگی هنری بازوان اجرایی اداره‌های فرهنگ و ارشاد اسلامی هستند و با استفاده از این ظرفیت‌ها زمینه شکوفایی فعالیت در این حوزه فراهم می‌شود.

وی یادآور شد: ۱۵ موسسه تک منظوره (۹ موسسه موسیقی، ۳ موسسه مدو لباس، ۲ موسسه هنرهای تجسمی و یک موسسه هنرهای نمایشی) در استان بوشهر براساس آئین نامه مشغول به فعالیت هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =