نوازی: دیدار استقلال - سپاهان در جام حذفی شرایط متفاوتی دارد

تهران- ایرنا- پیشکسوت آبی‌پوشان گفت: استقلال در جام حذفی نیز باید به مصاف سپاهان برود و به طور حتم شرایط این جدال با بازی لیگ متفاوت خواهد بود و زردپوشان اصفهانی به تهران خواهند آمد تا باخت در لیگ برتر را جبران کنند.

«محمد نوازی» روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: استقلال بازی بزرگی را با برد پشت سر گذاشت و توانست در کورس مدعیان سهمیه لیگ قهرمانان آسیا سه امتیاز ارزشمند را به دست آورد.

وی افزود: روند و سیستم استقلال نسبت به بازی‌های گذشته شکل بهتری داشت و بازیکنان این تیم وظایف خود را به نحو احسن در زمین انجام دادند.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد:  زمانی که استقلال«آرش رضاوند» را به دلیل دریافت کارت قرمز از دست داد، این تصور وجود داشت که بازی را از دست بدهد اما اتحاد و همدلی بازیکنان باعث شد آنها جای خالی هم‌بازی‌شان را پر کنند.

نوازی تصریح کرد: استقلال در جام حذفی نیز باید به مصاف سپاهان برود و به طور حتم شرایط این جدال با بازی لیگ برتر متفاوت خواهد بود و زردپوشان اصفهانی به تهران خواهند آمد تا این باخت را جبران کنند.

وی تاکید کرد: استقلال این توانایی را دارد که در جام حذفی هم سپاهان را شکست بدهد و اگر این اتفاق رخ بدهد مدعی اول قهرمانی خواهد بود.

بازیکن اسبق استقلال گفت: درگیری وریا غفوری و امید نورافکن از حاشیه‌های فوتبالی و طبیعی است. این گونه اتفاقات همواره رخ خواهد داد و نباید زیاد به آن پرداخته شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =