اکبرپور: پوشش بازیکنان استقلال مقابل سپاهان عالی بود

تهران- ایرنا- پیشکسوت استقلال گفت: در شرایطی که تیمی نسبت به حریف خود ۱۰ نفره بود بازیکنان توانستند با دوندگی بالا فضاهای زمین را در دیدار مقابل سپاهان به خوبی پوشش دهند و اجازه ندهند این کمبود به چشم آید.

«علی‌رضا اکبرپور»  روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: استقلال در روزی که نسبت به سپاهان یک بازیکن کمتر داشت توانست با همدلی و اتحاد بازیکنانش و البته تدابیر کادر فنی پیروزی دلچسبی را مقابل سپاهان کسب کند.

وی افزود: در شرایطی که تیمی نسبت به حریف خود ۱۰ نفره بود بازیکنان توانستند با دوندگی بالا فضاهای زمین را به خوبی پوشش دهند و اجازه ندهند این کمبود به چشم آید.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: «فرهاد مجیدی» در زمانی که احساس کرد سپاهان به بازی مستقیم روی آورده است تعویض هوشمندانه‌ای را انجام داد و دانشور توانست مانع از ضربه زدن بازیکنان این تیم شود.

اکبرپور تصریح کرد: خط هافبک استقلال به خصوص «علی کریمی» روز عالی را پشت سر گذاشتند و به هافبک‌های سپاهان اجازه بازی‌سازی ندادند.

وی تاکید کرد: به طور حتم استقلال با روحیه بیشتری بازی‌های آینده را دنبال خواهد کرد و این تیم می‌تواند پس از پشت‌سر گذاشتن فصل پر فشار به مقام دوم برسد.

بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: بازی با شهر خودرو برای استقلال از اهمیت زیادی برخوردار است و استقلال اگرچه در مشهد روز آسانی را پیش رو نخواهد داشت اما این توانایی را دارد سه امتیاز بازی را به دست آورد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =