چهار طرح محیطی در منطقه ۱۶ تهران به بهره برداری رسید

تهران- ایرنا- چهار پروژه بهسازی محیطی با حضور عضو شورای شهر، سازمان نوسازی و جمعی از مدیران شهری در منطقه ۱۶ تهران به بهره برداری رسید.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، این آیین افتتاحیه با حضور زهرا نژاد بهرام عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران، کاوه حاجی علی اکبری مدیرعامل سازمان نوسازی، عبدالرضا گلپایگانی معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران و پیمان پورنصر شهردار منطقه ۱۶ انجام شد.

بر اساس این گزارش پروژه های بهسازی محیطی فضای پیرامونی زیرگذر ضربعلی زاده با مساحت عرصه ۹هزار ۵۰۰ متر مربع با کاربری فضای سبز و ورزشی، فضای باز محله جوادیه با مساحت عرصه ۲۸۶ متر مربع با کاربری فضای سبز و تفریحی، فلکه اول خزانه با مساحت عرصه ۳هزار ۸۵۰ متر مربع و فلکه دوم خزانه با مساحت عرصه ۳ هزار ۹۵۰ متر مربع با کاربری فضای سبز به بهره برداری رسید.

زهرا نژاد بهرام عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه یکی از رویکردهای مدیریت شهری در دوره پنجم توجه به این برنامه محله محور است، گفت: این موضوع می تواند حس رضایتمندی را برای شهروندان به ارمغان آورد.

منطقه ۱۶ شهرداری تهران یکی از مناطق شهری تهران است که در جنوب شرقی این شهر واقع شده‌است. این منطقه از شمال به خیابان شوش، از جنوب به بزرگراه آزادگان، از شرق به خیابان فدائیان اسلام و از غرب به خیابان بهمن‌یار محدود می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =