مدیرکل جدید منابع طبیعی مازندران منطقه ساری فردا معارفه می‌شود

ساری - ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی ، مراتع و آبخیزداری مازندران منطقه ساری تغییر کرد و بر اساس اعلام این اداره کل ، فردا سه‌شنبه مراسم معارفه و تکریم مدیران جدید و قدیم برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سید محسن موسوی تاکامی مدیر کل منابع طبیعی مازندران منطقه ساری امروز با حکم مسعود منصور رئیس سازمان جنگل‌ها ، مراتع و آبخیزداری کشور جای خود را به اسحاق عطایی داد.

مازندران دو اداره کل منابع طبیعی دارد.

مدیر روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی مازندران منطقه ساری در این باره به خبرنگار ایرنا گفت : مدیرکل فعلی با نظر مسئولان سازمان ادامه دوره خدمت را در تهران سپری خواهد کرد و مدیرکل جدید نیز فردا - سه‌شنبه ۱۴ مرداد- قرار است با حضور تعدادی از مسئولان معارفه شود.

کامران طالبی بریجانی افزود : مهندس اسحاق عطایی یکی از مدیران با سابقه سازمان جنگل ها است و سابقه مدیرکلی منابع طبیعی مازندران منطقه نوشهر را در کارنامه دارد و با توجه به شرایط خاص موجود و به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی مراسم تودیع و معارفه به صورت محدود و با حضور تعداد کمی از کارکنان و مسئولان برگزار می شود.

موسوی تاکامی که جایش را به عطایی داده در روزهای اخیر با مطرح شدن دو پرونده پنج هزار و ۶۰۰ هکتاری از جنگل‌های آق‌مشهد ساری و همچنین ماجرای موقوفه قله دماوند، حضور پررنگی در رسانه‌ها داشت و اظهارنظرهای متعددی از او در مورد این دو پرونده در رسانه‌ها منتشر شد.

موسوی تاکامی آذر ۱۳۹۷ پس از بازنشستگی ستار بابایی کفاکی به عنوان مدیر کل منابع طبیعی مازندران منطقه ساری معرفی شده بود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha