مدیرآموزش وپرورش دیلم: فضای مطالعه داوطلبان کنکور تامین شد

گناوه - ایرنا - مدیر آموزش و پرورش دیلم استان بوشهر گفت:یکی از بسترهای لازم برای آمادگی داوطلبان شرکت کننده در کنکور سراسری فضای مناسب برای مطالعه است که این مدیریت تدابیر لازم اندیشیده است.

محمدمهدی محسنی  روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: دانش آموزان در روزهای مانده به آزمون برای مطالعه به طور ویژه به فضایی توام با آرامش و امنیت خاطر نیاز دارند و این فضا را به عنوان یک مطالبه به حق از مسئولان آموزش و پرورش دارند.

وی با تاکید بر اهمیت دوران جمع بندی مطالعاتی در موفقیت داوطلبان گفت: بسیاری از دانش آموزان در روزهای جمع بندی مطالعاتی، به دلیل شرایط حاکم بر خانواده یا سایر مشکلات، از فضای مطالعاتی مناسب و دارای آسایش فکری محروم هستند.

وی ادامه داد: آموزش و پرورش شهرستان با داشتن کتابخانه شهید خلیجی، فضایی بسیار مناسب در محیطی آرام و متناسب با نیاز دانش آموزان در اختیار دارد که با رایزنی‌های صورت گرفته، از امروز برای استفاده داوطلبان جهت مطالعه دوران جمع بندی بازگشایی خواهد شد.   

محسنی اظهارداشت: در حال حاضر مخزن کتابخانه شهید خلیجی قابل استفاده نیست و مراجعین  باید کتاب ها و جزوه‌های لازم را باخود به  همراه داشته باشند.

مدیر آموزش و پرورش دیلم افزود: برای تامین آسایش بیشتر داوطلبان، فضای کتابخانه شهید خلیجی در روزهای زوج به دختران و در روزهای فرد به پسران در دو نوبت صبح و عصر اختصاص یافته است.

وی  با اشاره به شیوع بیماری کرونا در شهرستان گفت:  فضای کتابخانه به طور مستمر شستشو و ضدعفونی می‌شود تا دانش آموزان بتوانند با آرامش خاطر در این فضا حضور یابند، ضمن اینکه از ورود دانش آموزان بدون ماسک جلوگیری به عمل خواهد آمد.

شهرستان دیلم در شمالی ترین نقطه استان بوشهر واقع است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =