برگزیدگان جشنواره تئاتر عروسکی مجازی مسجدسلیمان اعلام شد

اهواز - ایرنا - هیات داوران نخستین جشنواره تئاتر عروسکی مجازی مسجدسلیمان با اعلام آرای خود، برگزیدگان در بخش‌های مختلف این جشنواره را معرفی کرد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا بر اساس آرای هیات داوران این دوره از جشنواره در بخش طرح‌ وایده ، «روناک ناصری» برای نمایش «کرونوت»، «مهدیه دولت آبادی» برای نمایش «زاگرس در آتش» ، «ایمان اسدی خواه» برای نمایشنامه های «کلاغ نیوز» و «خواب سلطان الاغ» انتخاب شدند.

براین اساس در بخش ساخت عروسک ، «سمیه مددی» برای نمایش «دکتر کورونوت» ، «هیدیکا رضاخانی» برای نمایش های «پاکیزگی» ، «مقاومت در برابر کرونا» ، «حفظ محیط زیست» و «مدرسه حیوانات»، «مهدیه پیرعباسی» برای نمایش «خان هشتم» انتخاب شد.

هیات داوران این دوره از جشنواره در بخش بازیگری یا مجری، «ستایش داوودی» برای نمایش «در خانه بمانیم» ، «هدیه قربانی» برای نمایش «می می نی در مهد کودک» ، «ساحل کرم پور» برای نمایش «خاله ساحل و قندونک» انتخاب،و از «کبری امیدی» برای حضور در نمایش «گرگ و بره ناقلا» تقدیر کرد.

هیات داوران این دوره از جشنواره در بخش صداپیشگی ، «ایمان اسدی خواه» برای نمایش «خواب سلطان الاغ» ، «هستی ناصری» برای نمایش «خرگوش و موشک» و در بخش عروسک گردانی ،
«سپیده ملایی» برای نمایش «کویید ۱۹» ، «ماتینا منجزی» برای نمایش «ماهی پلو» ، «سمیه مددی» برای نمایش «دکتر کرونوت»، و مهدیه‌پیرعباسی» را برای نمایش «خان هشتم» برگزید.

داوری این دوره از جشنواره را احسان رحیمی، مهدی درویش، ابراهیم قزلی، کورش مهری بابادی و علی قاضی بر عهده داشتند.

نخستین جشنواره تئاتر عروسکی مجازی مسجدسلیمان توسط انجمن هنرهای نمایشی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مسجدسلیمان با همکاری موسسه شور هنر اردیبهشت، گروه منتظران و کافه رستوران کابه چوبی از پنجم مردادا جاری به مدت یک هفته در شهرستان مسجدسلیمان برگزار شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =