۱۳ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۵۲
کد خبرنگار: 1459
کد خبر: 83895010
۰ نفر

برچسب‌ها

فرماندار رشت: کم کاری ادارات درخدمات دهی به مردم قابل قبول نیست

رشت – ایرنا – فرماندار رشت با اشاره به عدم وجود روشنایی در برخی مسیرها در این شهرستان گفت: کم کاری ادارات در ارتباط با حفظ جان مردم قابل قبول نیست هر یک از ادارات باید به وظایف خود عمل کنند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، علی فتح اللهی روز دوشنبه در جلسه شورای ترافیک شهرستان رشت در فرمانداری افزود: مردم انتظار خدمات مطلوب را دارند، لذا ادارات در شهرستان رشت باید به این مهم توجه جدی داشته باشند زیرا کم کاری آنان پذیرفتنی نیست.

وی خاطر نشان کرد: با برگزاری این جلسه ها برای پیشبرد کارها، حفظ جان و سلامتی مردم تصمیم می گیریم لذا ضروریست تا جدی به موضوعات بپردازیم، یک سال از مصوبه ای می گذرد اما همچنان حرف های اولیه را می زنیم.

فتح اللهی  بیان داشت: در موضوعات کاری نباید با یکدیگر تعارف داشته باشیم، ادارات ضوابط و قانون دارد و کارها نیز باید بر اساس قوانین انجام شود نباید ریش سفیدانه موضوعات و مشکلات را مرتفع کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنانش با تاکید بر اینکه باید در کنترل ترافیک به سمت تکنولوژی پیش رویم، خاطر نشان کرد: باید با استفاده از تکنولوژی و استفاده از دوربین ها حضور فیزیکی مامور پلیس در خیابان های شهرستان رشت را به حداقل برسانیم.

فرماندار شهرستان رشت اضافه کرد: برای نخستین بار تجهیزاتی را برای پلیس راه پیش بینی کردیم بنابراین بخشداران و شهرداران در شهرستان رشت نیز هر میزان که در توان دارند به این مهم بپردازند.

شهرستان رشت در مرکز استان واقع شده که از شمال به دریای خزر و شهرستان انزلی، از جنوب به شهرستان  رودبار، از شرق به شهرستانهای سیاهکل، لاهیجان، آستانه اشرفیه و از غرب به شهرستانهای صومعه سرا، فومن و شفت متصل میباشد که دارای ۱۴۲۷ کیلومتر مربع وسعت، ۶ بخش، ۷ شهر، ۱۸ دهستان و ۲۹۳ روستا و جمعیت ۹۱۸۴۴۵ نفر که ۶۹۸۰۱۴ نفر شهری و ۲۲۰۴۳۱ نفر روستایی به عبارت دیگر ۷۶ درصد جمعیت شهری و ۲۴ درصد روستایی می باشند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =