ایرنا، رسانه امین برای مسوولان و مردم است

سنندج - ایرنا - دبیر کمیسیون بانک‌های استان کردستان گفت: اخباری که در خبرگزاری ایرنا به عنوان رسانه‌ای امین منتشر می‌شود، امید آفرین و قوت قلبی برای مدیران و کارکنان دستگاه‌های دولتی و تزریق کننده امید به جامعه است.

به گزارش ایرنا، علی اشرف یوسفی‌قیاسی روز سه‌شنبه در بازدید از خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز سنندج در آستانه روز خبرنگار ضمن تبریک فرا رسیدن ۱۷ مرداد به خبرنگاران استان کردستان اظهار داشت: در شرایط کنونی که کشورمان با ظالمانه‌ترین تحریم‌ها از سوی دشمنان مواجه شده رسانه‌ها با انعکاس و اطلاع‌رسانی خدمات انجام شده دولت می‌توانند به جامعه امید تزریق کنند.

وی اضافه کرد: در بین رسانه‌ها، خبرگزاری‌ ایرنا با انتشار اخبار صحیح و به دور از غرض‌ورزی و حاشیه‌پردازی توانسته جایگاه مطلوبی هم در بین مردم هم مسوولان داشته باشد.

دبیرکمیسیون بانک‌های استان کردستان افزود: خبرنگاران در بسیاری از جلسات و برنامه‌های مختلف در کنار مدیران حضور دارند تا با قلم زیبا و ارزشمند خود خدمات و فعالیت‌های انجام شده و در حال اجرا را به اطلاع مردم برسانند.

یوسفی‌قیاسی یادآور شد: مجموعه بانک‌های استان در شرایط مختلف بویژه در وضعیت کنونی که اقشار زیادی بدلیل شیوع کرونا آسیب اقتصادی دیدند،  در کنار مردم هستند و با تمام توان اقدام به پرداخت تسهیلات برای جبران بخشی از آسیب‌های وارد شده می‌کنند.

وی از رسانه ها خواست با رعایت انصاف، ضمن انعکاس خدمات نظام اسلامی به مردم در بخش های مختلف با نقدهای منصفانه خود مسوولان را در ارائه خدمات بهتر به مردم یاری کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =