دستگیری قاتل در کمتر از ۲۴ ساعت در شبستر

تبریز - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان شبستر از دستگیری قاتل در کمتر از 24 ساعت در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ سیدلطیف حسینی اعلام کرد: در پی وقوع قتل مردی ۳۶ ساله به وسیله سلاح سرد در پارک جنگلی "سریل" روستای ایوند این شهرستان و متواری شدن قاتل از محل وقوع جرم، دستگیری قاتل به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: کاراگاهان در پی پایش‌های اطلاعاتی، هویت و مخفیگاه قاتل را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی، وی را در یک عملیات غافلگیرانه و ضربتی دستگیر کردند.

وی ادامه داد: متهم در بازجویی به عمل آمده ضمن اعتراف به بزه انتصابی، انگیزه خود را اختلافات شخصی با مقتول عنوان کرد.

حسینی خاطرنشان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل بعدی تحویل مقام قضایی شد.

سارق لوازم داخل خودرو در مرند دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان مرند از شناسایی و دستگیری سارق سابقه دار لوازم داخل خودرو با ۲۲ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ کاظم دهقانی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران اعلام کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت از داخل خودروها در سطح شهرستان مرند رسیدگی موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی های همه جانبه، سارق معتاد سابقه دار را شناسایی و پس از هماهنگی های قضائی در عملیاتی غافلگیرانه وی را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی مرند گفت: در تحقیقات انجام شده متهم به ۲۲ فقره سرقت از داخل خودرو اعتراف که ارزش ریالی اموال مسروقه یک میلیارد ریال برآورد شده است که در این رابطه پرونده تشکیل و سارق به مرجع قضائی معرفی شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =