۱۳ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۲۰
کد خبرنگار: 1414
کد خبر: 83894936
۰ نفر

برچسب‌ها

سلامت داوطلبان اردبیل در آزمون کارشناسی ارشد صیانت می شود

اردبیل - ایرنا - مشاور و مدیرکل دفتر استاندار اردبیل گفت : تلاش مسوولان استان بر این است که آزمون سراسری کارشناسی ارشد با رعایت دقیق و کامل پروتکل‌های بهداشتی  و صیانت از سلامت داوطلبان و خانواده هایشان برگزار شود.

سید سالار حسینی روز دوشنبه با تاکید ویژه بر اعمال پروتکل‌های بهداشتی در روند برگزاری آزمون کنکور ارشد افزود: با توجه به شرایط بحرانی و قرمز بودن وضعیت استان از نظر شیوع بیماری کرونا، ستاد استانی مدیریت و کنترل بیماری کرونا تدابیر ویژه‌ای در خصوص نحوه برگزاری آزمون مذکور اتخاذ کرده است.

وی از برگزاری جلسات مشترک کمیته پیگیری مصوبات ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا با روسای دانشگاه های استان در راستای ضرورت و اهمیت حفظ سلامت داوطلبان  خبر داد.

وی گفت: مقرر شد در ورودی تمامی محل‌های آزمون، کارشناسان بهداشت برای اطمینان از سلامتی داوطلبان تب سنجی را انجام و در صورت مشاهده موارد مشکوک، محیط مجزایی برای آنان در نظر گرفته شود.

حسینی ادامه داد: همچنین مقرر شده  در محل‌های آزمون از گندزدایی محل گرفته تا تعبیه سینک ضدعفونی در ورودی‌ها، تهیه ماسک، تهویه مناسب و طبیعی و رعایت فاصله حداقل 160 سانتی متر بین داوطلبان لحاظ شود.

آزمون کارشناسی ارشد روزهای پنجشنبه ، جمعه و شنبه آتی  برگزار می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =