امام جمعه شهر سرخرود محمودآباد معرفی شد

ساری - ایرنا - حجت الاسلام مهدی تقی زاده روز دوشنبه به عنوان امام جمعه جدید شهر سرخرود معرفی شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، آیین معارفه تقی زاده و تکریم حجت الاسلام سید محمود موسوی در فرمانداری محمودآباد با حضور حجت الاسلام محمد انتظاری رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان مازندران برگزار شد.

امام جمعه جدید شهر سرخرود پیش از این امام جمعه شهر دابوشت آمل بود. 

حجت الاسلام سید محمود موسوی  امام جمعه پیشین سرخرود که به مدت ٦ سال امامت جمعه این شهر را برعهده داشت نیز به عنوان امام جمعه شهر عباس آباد منصوب شد.

مدیر شورای سیاست گذاری ائمه جمعه مازندران، با بیان اینکه نماز جمعه بزرگترین برکت نظام انقلاب اسلامی است ، گفت: نماز جمعه متعلق به مردم است و امامان جمعه نیز باید مردمی باشند.

حجت الاسلام محمد انتظاری با بیان اینکه هر مسائلی که به معیشت مردم بر می گردد جز مسائل فرهنگی نیز محسوب می شود ، افزود : امامان جمعه باید به این مسائل ورود و از ظرفیت های شهر برای تحقق این امر استفاده کنند.

وی گفت : امامان جمعه باید خدمت به محتاجان را اولویت اول خود قرار دهند.

فرماندار محمودآباد نیز در این جلسه گفت : فضیلت نماز جمعه بر همگان مشخص است و باعث ایجاد امید در جامعه خواهد شد.

علیرضا شریعت افزود : امید است تا با رعایت بیشتر پروتکل های بهداشتی وضعیت شهر از حالت قرمز خارج شود تا  بتوانیم از فضیلت نماز جمعه نیز استفاده کنیم.

وی در این جلسه خواستار تعامل  و وحدت بین تمام دستگاه و مسئولین شهری شد تا با شناسایی مشکلات مردم و برگزاری نشست ها در راستای حل دغدغه های مردمی گام بردارند.
شریعت با بیان اینکه  یکی از  منابع اصلی درآمدی مردم سرخرود کشاورزی است ، گفت : در سال جهش تولید باید به بخش کشاورزی نگاه جدی داشته باشیم تا با کاهش واردات برنج در فصل برداشت این محصول  دغدغه معیشتی کشاورزان منطقه کاهش یابد.

در شهرستان ۱۰۰ هزار نفری محمودآباد نماز جمعه در شهر محمودآباد و سرخرود اقامه می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =