طرح تابستانه کتاب از ۱۸ مرداد در کردستان آغاز می‌شود

سنندج - ایرنا - رییس اداره امور فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان گفت: طرح تابستانه کتاب از ۱۸ مرداد همزمان با عید سعید غدیرخم در این استان آغاز می‌شود.

عیسی فلاحی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: یکی از برنامه‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای حمایت از ناشران و کتابفروشان اجرای طرح حمایتی فصلی کتاب است.

وی با اشاره به اینکه طرح تابستانه کتاب از ۱۸ مرداد آغاز و تا سی‌ام همین ماه ادامه دارد، اضافه کرد: ثبت نام کتابفروشی‌های استان در این طرح از هشتم مرداد آغاز شد.

رییس اداره امور فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان با بیان اینکه طرح بهارانه کتاب که از ۲۰ تا ۳۰ اردیبهشت در استان اجرا شد، افزود: در این طرح ۳۸ کتابفروشی استان شامل ۲۸ کتابفروشی در سنندج و ۱۰ کتابفروشی در دیگر شهرستان‌ها مشارکت داشتند.

فلاحی یادآور شد: طی این مدت پنج میلیارد و ۱۵۵ میلیون و ۳۰۵ هزار ریال کتاب توسط این تعداد کتابفروشی شرکت‌کننده در طرح بهارانه کتاب فروخته شد.

وی تاکید کرد: کتابفروشی‌های مشارکت‌کننده در طرح‌های قبلی برای تایید شرکت در تابستانه کتاب نیاز به ثبت‌نام مجدد ندارند و فقط باید با مراجعه به پنل کاربری خود شرایط شرکت در طرح را تایید و اطلاعات خود را کنترل و ویرایش کنند.

رییس اداره امور فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان گفت: براساس اعلام موسسه خانه کتاب تمام مطالبات کتابفروشان عضو طرح بهارانه کتاب در سال جاری پرداخت شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =