سرپرست تیم‌ فوتبال مس کرمان: هیچ تیمی جلودار ما نیست

کرمان - ایرنا - سرپرست تیم فوتبال صنعت مس کرمان گفت: بازیکنان این تیم به خودباوری صعود کردن رسیده‌اند و در این برهه از زمان هیچ تیمی جلودار ما نیست.

احمد نخعی روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه حد و حدود تیم مس کرمان بیشتر از لیگ یک است افزود: بچه ها با روحیه بسیار خوبی که دارند ان شاالله بازی مقابل آلومینیوم اراک را خواهند برد و جشن صعود را در کرمان برگزار می کنیم.

وی با اشاره به بازیکنان محروم و مصدوم تیم مس در بازی آینده تصریح کرد: تاکنون مصدومی در بازی مقابل آلومینیوم نداریم اما با توجه به کارت قرمزی که بهرام رشیدفرخی در بازی مقابل نیروی زمینی گرفت این بازیکن در مقابل آلومینیوم از بازی محروم است.

سرپرست تیم مس کرمان اظهار داشت: برگ برنده صعود به لیگ برتر وجود سعد محمدی مدیرعامل شرکت مس ایران است که مدیریت فوق العاده ورزشی و بسیار خوب دارند.

وی ادامه داد: در یک مقطع از مسابقات نتیجه خوبی نمی گرفتیم ولی مدیرعامل مس ایران از تیم ما حمایت کرد و این حمایت‌ها موجب شد تلاش کادر فنی و بازیکنان بیشتر شود تا بتوانیم نتایج خوبی را به دست بیاوریم.

نخعی با تقدیر از مدیرعامل باشگاه و اعضای هیات مدیره افزود: با اتحاد خوبی که بین مدیرعامل باشگاه، معاونان، کادر فنی و بازیکنان صورت گرفته ان شاالله نتایج خوبی را به دست می آوریم.

وی گفت: صعود ما به نظر کامل است اما دوست داریم قبل از پایان لیگ صعود خود را در کرمان قطعی کنیم و این موفقیت را جشن بگیریم.

وی با اشاره به داوری های لیگ دسته یک بیان کرد: داوری در بازی مقابل نیروی زمینی بسیار خوب بود و با توجه به چند هفته اخیر که از داوری خسارت دیده بودیم اما قضاوت بازی مقابل نیروی زمینی فوق‌العاده بود و اشتباهات تاثیرگذار نداشت.

وی اضافه کرد: امیدواریم روزی اینچنین داوری هایی در لیگ دسته یک حضور داشته باشند تا حق هیچ تیمی پایمال نشود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =