۷۰ هزار دانش‌آموز کردستانی از برنامه‌های مجازی اوقات فراغت بهره‌مند شدند

سنندج- ایرنا- رییس اداره فرهنگی و هنری، اردویی و فضاهای پرورشی کردستان گفت: از زمان آغاز فعالیت‌های تابستانی دانش‌آموزان در استان (۱۵تیر) تاکنون ۷۰ هزار دانش‌آموز از برنامه‌های پیش بینی شده بهره‌مند شده‌اند.

محمدعلی پشابادی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: فعالیت‌های اوقات فراغت دانش‌آموزان استان در تابستان سال جاری با شعار «هرخانه یک پایگاه، هر دانش‌آموز یک نقش اجتماعی» در فضای مجازی و یا تولید محتواهای آموزشی و پرورشی در حال انجام است.

وی افزود: برهمین اساس و در بستر فضای مجازی ۳۲۰ پایگاه تابستانی شامل مدارس، کانون‌های فرهنگی تربیتی، دارالقرآن‌ها و مجتمع‌های ورزشی به منظور غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان دایر شد.

رییس اداره فرهنگی و هنری، اردویی و فضاهای پرورشی کردستان یادآور شد: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده تا پایان مرداد باید بیش از ۸۹ هزار دانش‌آموز کردستانی از برنامه‌های اوقات فراغت بهره‌مند شوند که تاکنون بیش از ۸۰ درصد این مهم محقق شده است.

وی تاکید کرد: برنامه‌های بصیرتی و معرفتی، قرآنی، حرفه‌آموزی، فرهنگی هنری و ورزشی، محورهای پنج گانه پیش‌بینی شده فعالیت دانش آموزان در تابستان امسال است.

فعالیت‌های تابستانی دانش‌آموزان کردستانی از ۱۵ تیر امسال آغاز شده و تا ۳۰ مرداد ادامه دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =