۱۳ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۴۷
کد خبرنگار: 1258
کد خبر: 83894704
۰ نفر

برچسب‌ها

شهردار جدید پاکدشت انتخاب شد

تهران- ایرنا- رئیس شورای اسلامی شهر پاکدشت گفت: با برگزاری جلسه شورای اسلامی پاکدشت، «محسن تاجیک» با ۹ رای اعضا به عنوان شهردار جدید این شهر انتخاب شد.

علی رضایی روز سه‌شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: پیش از این در تاریخ ۲۳ اردیبهشت‌ماه امسال، اعضای شورای اسلامی پاکدشت محمدحسن مقدسی را با شش رأی به عنوان شهردار انتخاب کرده بودند که به دلیل عدم تأئید این انتخاب از سوی مراجع ذیصلاح، انتخاب مجدد شهردار در دستور کار شورای شهر قرار گرفت.
رضایی تصریح کرد: مصوبه شورای برای طی مراحل قانونی به مراجع ذی‌صلاح ارائه می‌شود.
محسن تاجیک سابقه شهرداری طالقان، اوشان‌فشم‌میگون، شمشک‌ و حسن‌آباد فشافویه را دارد.
هم اکنون شهرداری پاکدشت با سرپرستی حسین شصتی اداره می‌شود.
داریوش پازوکی که از دوره چهارم، مسئولیت شهرداری پاکدشت را بر عهده داشت، اوایل اردیبهشت استعفای کتبی خود را تقدیم شورای شهر کرده بود که موضوع این استعفا در جلسه رسمی هشتم اردیبهشت شورای شهر پاکدشت مطرح و با آن موافقت شد.
شورای اسلامی شهر پاکدشت، با دستگیری رئیس و دو عضو این شورا، یکی از پرحاشیه ترین دوران استقرار این نهاد را سپری کرد.
۲۵ فروردین ماه امسال، پس از طی شدن زمان قانونی و بر اساس قانون شوراهای اسلامی، سه عضو علی‌البدل شورای شهر پاکدشت به نام‌های علی‌اصغر خسروانی، مسعود تاجیک و محمدعلی عرب با برگزاری مراسم تحلیف، به عنوان اعضای اصلی شورای شهر معرفی شدند.
شورای اسلامی شهر پاکدشت ۹ عضو دارد.
شهرستان پاکدشت با سه شهر پاکدشت، شریف‌آباد و فرون‌آباد با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت در ۲۵ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.
 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =