زمان پذیرش دانشجو در دانشگاه علمی کاربردی فارس اعلام شد

شیراز- ایرنا- رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان فارس اعلام کرد: پذیرش دوره‌های کاردانی فنی، کاردانی حرفه‌ای، مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی فارس از  چهارم شهریورماه ۹۹ آغاز می‌شود.

 به گزارش دریافتی ایرنا از روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان فارس، حبیب دانش منش با اعلام این خبر افزود: علاقه‌مندان به تحصیل در نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی می توانند به‌منظور نام‌نویسی در دوره‌های کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای‌ از تاریخ ۴ تا ۱۱ شهریور ماه و برای ثبت نام در دوره های مهندس فناوری و کاردانی حرفه‌ای از تاریخ ۱۱ تا ۱۷ شهریورماه به سایت سازمان سنجش به نشانی http://www.sanjesh.or مراجعه کنند.
 رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان فارس افزود: همچنین سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان فارس به نشانی https://fa.uast.ac.ir/ و مراکز آموزش علمی کاربردی در استان پاسخگوی متقاضیان هستند. 

وی اضافه شدن سه مرکز آموزش علمی کاربردی جدید در سال جاری به مراکز آموزشی این واحد دانشگاهی را اعلام و عنوان کرد: مرکز آموزش پارک سلامت و روان در حوزه خدمات اجتماعی، مرکز آموزش هتل شیراز در حوزه فرهنگ و هنر و مرکز آموزش شیرپاستوریزه ارمغان ( در شهرستان فسا)  در حوزه صنعت به عنوان مراکز آموزش علمی کاربردی جدید برای اولین بار از تاریخ ۴ شهریور ماه پذیرش دانشجو خواهند داشت.

دانش منش گفت: در حال حاضر دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان فارس از ۲۷ مرکز آموزش علمی کاربردی در استان برخوردار است و دانشجویان در مقاطع کاردانی و کارشناسی در این مراکز مشغول به تحصیل هستند.
این استاد دانشگاه توجه دانشگاه علمی کاربردی را به مهارت افزایی محصلان قابل توجه دانست و گفت: درصد بالایی از دانش آموختگان علمی کاربردی وارد بازار کار می شوند و با توجه به کاربردی بودن رشته ها اغلب کارآفرینی هم می کنند.
دانش منش ابراز امیدواری کرد که دانشگاه های نسل سوم در کشور افزایش یابد تا علاوه بر آموزش های نظری، فعالیت های کاربردی هم در دانشگاه ها پررنگ تر شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =