صلاحیت ۹ نامزد انتخاباتی هیات وزنه برداری تهران تایید شد

تهران- ایرنا- سرپرست هیات وزنه برداری استان تهران می گوید که در ارزیابی فدراسیون صلاحیت افرادی که ثبت نام کردند ۹ نامزد انتخاباتی این هیات مورد تایید قرار گرفت.

رضا خرم روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: طبق تاریخ اعلام شده از سوی فدراسیون مجمع انتخاباتی این هیات ۲۶مرداد ماه با رعایت پروتکل های بهداشتی در اداره کل ورزش و جوانان استان تهران برگزار می شود.

وی گفت: در مجموع ۱۶ نفر برای ریاست هیات ثبت نام کرده بودند.

وی با بیان اینکه با شیوع کرونا فعالیت این ورزش مشخص نیست گفت: وزنه برداری جز رشته های پر خطر محسوب شده که بنا به نظر ستاد کرونا تمامی مسابقات و فعالیت آن از اسفند ماه سال گذشته تعطیل است.

سرپرست هیات وزنه برداری استان تهران با اشاره به اینکه تعطیلی این رشته باعث شده تا بسیاری از ورزشکاران از شرایط جسمانی و ایده آل خود دور بمانند خاطر نشان کرد: رسیدگی به رشته های پربرخورد باید در اولویت قرار گیرد چرا که طبق تقویم فدراسیون جهانی ملی پوشان تهرانی در تورنمنت های بین المللی شرکت دارند.

خرم ظرفیت ورزشی وزنه برداری استان تهران را در سطح کشور مطلوب دانست و گفت: از اولویت های این هیات که از سال گذشته در دستور کار قرار گرفت استعداد یابی و کشف ورزشکاران است چرا که مربیان در این راستا تعدادی از ورزشکاران با انگیزه را از دل باشگاه ها جذب کردند.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که برخی از ملی پوشان و پیشکسوتان ورزشی به عملکرد رییس سابق هیات وزنه برداری استان تهران انتقاد داشته اند، تصریح کرد که این موضوع را باید از خود این فرد جویا شد.

پیش از این تورج فرهادی رییس هیات وزنه برداری استان تهران بود که با اتمام مهلت چهار ساله مدیریت او  از اواخر سال گذشته رضا خرم سرپرست این هیات ورزشی شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =