جمهوری اسلامی برای رسیدن به آرمان‌های واقعی نیازمند حضور مردم است

خرم‌آباد - ایرنا - رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با تکیه بر حضور مردمی ایجاد شده و در این راستا برای رسیدن به آرمان‌های واقعی نیازمند حضور مردم است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سید لطف الله حیات الغیب روز دوشنبه در نشست با خبرنگاران با بیان اینکه به همین منظور شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی جهت فرماندهی حضور مردمی و برای حضور تاثیر گذار مردم ایجاد شده است افزود: در ۹ دی اگر حرکت عظیم مردمی نبود فتنه گران خوابهای آشفته ای برای نظام دیده بودند که با بصیرت مردم و رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری به موقع با حضور گسترده مردم رفع قتنه شد.

وی با بیان اینکه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بلندگوی نظام و متعلق به نظام و انقلاب است تاکید کرد: شورای هماهنگی تبلغات اسلامی از حیثیت نظام و مردم دفاع می کند، وابسته به هیچ کس نیست و زیر نظر مقام معظم رهبری با حمایت مردم فعال است.

حجت الاسلام حیات الغیب ادامه داد: رسالت شورای هماهنگی تعمیق باورها و ارزش ها و ترویج فرهنگ انقلابی گری و ترویج فرهنگ مشارکت مردم و حضور گسترده در مقاطع مورد نیازو تجدید میثاق با آرمان های امام و انقلاب است.

وی با بیان اینکه حضور مردم در جریان شهادت شهید سلیمانی از بی نظیرترین صحنه های حضور مردمی بود عنوان کرد: مردم بدون هرگونه اعلام قبلی حضوری  گسترده و حماسی را در حمایت از نظام و ارزش های آن رقم زدند.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان گفت: مردم در تمام صحنه های نظام مقدس جمهور اسلامی حضور بی نظیری حمایت گرانه خود را به نمایش گذاشتند و مسولان نیز باید قدردان این حضور گسترده باشند.

 رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان لرستان با اشاره به اهمیت مناسبت‌های مختلف تاریخ انقلاب و جمهوری اسلامی ایران و اینکه ضرورت دارد، همه احاد جامعه در تمام موقعیت‌ها بتوانند به تقویت نظام فکر کنند، تاکید کرد: برگزاری مراسمات عمومی در داخل و خارج از کشور جز اهداف و وظایف شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ست و همه دستگاه‌های اجرایی عضو این شورا هستند و از آن‌ها در جهت برگزاری مراسم خوب و در شان نظام مقدس جمهوری اسلامی استفاده می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =