بازدید سرپرست وزارت صنعت از ایرنا

تهران- ایرنا- ‌ سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت، امروز علاوه بر دیدار با مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)، از بخش های مختلف این سازمان بازدید کرد.

«حسین مدرس‌خیابانی» سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت امروز (دوشنبه) با  «محمدرضا نوروزپور» مدیرعامل خبرگزاری ایرنا دیدار کرد.

وی پس از این دیدار که با حضور جمعی از مدیران ایرنا برگزار شد، با حضور در بخش‌های مختلف سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی از جمله اتاق خبر به پرسش‌های خبرنگاران پاسخ گفت.

درجریان این بازدید، مدیران استانی خبرگزاری جمهوری اسلامی به صورت بر خط (وبینار) حضور داشتند و به طرح پرسش‌ها و مسائل و مشکلات تجاری، صنعتی و معدنی حوزه محل خدمت خود پرداختند. 

به گزارش ایرنا، مهمترین برنامه‌های سال «جهش تولید» بخش صنعت، معدن و تجارت کشور در هفت محور و ۴۰ برنامه، نهایی و ابلاغ شده است.

این برنامه‌ها شامل توسعه و تعمیق ساخت داخل در راستای جهش تولید (۱۱ برنامه)، مدیریت واردات و توسعه صادرات غیرنفتی (پنج برنامه)، توسعه معادن و صنایع معدنی با اجرای نقشه راه (پنج برنامه)، توسعه فناوری و محصولات دانش‌بنیان (پنج برنامه)، مدیریت بازار و ساماندهی لجستیک تجاری (پنج برنامه) بهبود فضای کسب‌وکار مرتبط با بخش صنعت، معدن و تجارت (پنج برنامه) و تأمین منابع مالی و توسعه سرمایه‌گذاری (چهار برنامه) است.

 امسال ۴۱ میلیارد دلار صادرات غیرنفتی با تمرکز بر کشورهای همسایه برنامه‌ریزی شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =