بیماران کووید ۱۹ در جاجرم سی تی اسکن می‌شوند

بجنورد- ایرنا- فرماندار شهرستان جاجرم گفت: با راه‌اندازی یک دستگاه سی.تی.اسکن در بیمارستان جوادالائمه(ع) این شهرستان، ببیماران کووید ۱۹ به موقع شناسایی و درمان می‌شوند.

رضا آذری روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: یکی از نیازهای اصلی در این شهرستان، تامین دستگاه سی.تی اسکن برای بیمارستان ۶۴ تخت خوابی شهرستان است که با پیگیری های انجام شده، تامین و در روزهای آتی نصب می شود.

وی افزود: تامین این دستگاه، از ۲ ماه پیش در دستور کار بود و اکنون با پیگیری های دانشگاه علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی استان و نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی محقق شده است.

وی با اشاره به اینکه فاز دوم بیمارستان جوادالائمه این شهرستان در سال ۹۸ تکمیل شد گفت: با پیگیری های که انجام شد اکنون بخش های مختلف بیمارستان از جمله آی. سی.یو، عادی و ویژه، تکمیل و تجهیز شده است. 

آذری با اشاره به اینکه در دولت تدبیر و امید، گام های ارزشمندی برای ارتقای خدمات رسانی به مردم در حوزه درمان و بهداشت برداشته شده است گفت: فاز دوم بیمارستان جوادالائمه(ع) این شهرستان از سال های گذشته آغاز شده بود اما به علت های، تکمیل نشده بود که با تلاش مسوولان، در یک و نیم گذشته تکمیل و به ۶۴ تخت ارتقا یافته است. 

فرماندار شهرستان جاجرم افزود: با تامین ۴۰ میلیارد ریال اعتبار، تجهیزات مورد نیاز در بخش های مختلف بیمارستان، تامین و  تجهیز شده است.

هم اکنون شهرستان های استان خراسان شمالی بجز راز و جرگلان در وضعیت قرمز کرونا قرار دارند.

مرکز شهرستان ۳۷ هزار نفری جاجرم در ۱۵۰ کیلومتری جنوب بجنورد واقع است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =