هلال احمر گلستان در پوشش امدادی حوادث موفق است

گرگان - ایرنا - استاندار گلستان با تقدیر از تلاش عوامل امدادی جمعیت هلال احمر در پوشش امدادی حوادث استان گفت: گلستان در حوزه پاسخگویی به حوادث و سوانح همواره موفق و پیشرو است.

به گزارش شامگاه یکشنبه روابط عمومی استانداری گلستان، هادی حق شناس در دیدار با دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور اظهار داشت: در امدادرسانی سیل فروردین ۹۸ و سیل های چند ماه قبل نوکنده و آزادشهر و برف و کولاک پارسال استان، حضور جمعیت هلال احمر باعث شد از وقوع فاجعه در این حوادث جلوگیری شود.

محمدحسن قوسیان دبیرکل جمعیت هلال احمر هم در این دیدار ضمن اعلام رضایت از عملکرد هلال احمر گلستان گفت: حمایت های استانداری از مجموعه جمعیت هلال احمر این استان راهگشا خواهد بود.

وی بیان کرد: گلستان در فعالیتهای عام المنفعه و داوطلبی، امداد و نجات و حوزه درمان و جوانان از استان های پیشگام است و انتظار می رود این روند باحمایت مسوولان استان همچنان ادامه داشته باشد.

قوسیان ادامه داد: نگاه امدادی و فنی و تخصصی در حوزه پوشش امدادی در حوادث در ساعات اولیه وقوع حادثه از اولویت های اصلی امداد و نجات است که این امر در گلستان مشهود است.

دکتر قوسیان افزود: تربیت نیروی انسانی متخصص و آموزش دیده در زمان وقوع حوادث بازدهی عملکرد هلال احمر در پوشش امدادی حوادث و سوانح را تا حد مطلوبی افزایش خواهد داد و این مهم از دغدغه های حقیقی و بنیادین مدیران ارشد جمعیت هلال احمر است.

دبیرکل جمعیت هلال احمر عصر دیروز یکشنبه همچنین در مراسمی از محمد علی هروی تقدیر و فرهاد میقانی را به عنوان سرپرست جمعیت هلال احمر گلستان معرفی کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha