۵۰ روستای الیگودرز از راه مناسب برخوردار شدند

خرم‌آباد - ایرنا - فرماندار الیگودرز گفت: ۵۰ روستای دهستان "ماهرو" در این شهرستان در پی سفر تیرماه وزیر راه و شهرسازی به منطقه از راه مناسب برخوردار شدند.

حمید کشکولی روز دوشنبه به رسانه‌ها اعلام کرد: برابر مصوبات سفر وزیر راه و شهرسازی قرار شد که اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان نسبت به شن ریزی ۶۰ کیلومتر از جاده های روستایی و ۲۰ کیلومتر آسفالت جاده "بزنوید" به "امامزاده محمد حسن" و تعریض و بهسازی محور الیگودرز به خان آباد اقدام کند.

وی گفت: با پیگیری‌های انجام شده تاکنون در ۲ منطقه از شهرستان عملیات شن ریزی در جاده های روستایی آغاز شده است.

وی ادامه داد: ۱۱ کیلومتر عملیات شن ریزی و بهسازی مسیر "مرگسر" به چال امام زاده داوود در حال انجام است که با این اقدام، بیش از ۵۰ روستا در دهستان ماهرو از راه مناسبی برخوردار خواهند شد.

فرماندار الیگودرز بیان کرد: عملیات شن ریزی و بهسازی هفت کیلومتر دیگر از راههای روستایی در منطقه "زز شرقی" در هفته آینده به پایان خواهد رسید.

کشکولی افزود: تا قبل از فرا رسیدن فصل سرما، مابقی عملیات شن ریزی در سطح شهرستان و همچنین ۲۰ کیلومتر آسفالت مسیر بزنوید به امامزاده محمد بن حسن(ع) انجام و بر اساس وعده مدیرکل راهداری، تا پایان شهریورماه مابقی بهسازی، تعریض و آسفالت محور الیگودرز به خان‌آباد نیز به پایان خواهد رسید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =