فرار سردار بوکان از خطر سقوط با شکست تیم ملی‌حفاری

ارومیه- ایرنا- تیم فوتبال سردار بوکان در هفته بیست‌وچهارم لیگ دسته دوم باشگاه‌های کشور، برابر ملی حفاری اهواز به برتری دست یافت تا از انتهای جدول فاصله بگیرد.

در این دیدار که عصر روز یکشنبه در ورزشگاه ۱۵ هزار نفری شهیدباکری ارومیه برگزار شد تیم سردار بوکان موفق شد ۲ بر یک تیم ملی حفاری اهواز را شکست داده و تا حدود زیادی خیال خود را از سقوط به دسته پایین‌تر راحت کند.

در این بازی ابتدا بهنام بنیادزاده برای ملی حفاری در نیمه اول گلزنی کرد ولی مجید لطفی با گل‌هایی که در نیمه اول و دوم به ثمر رساند بردی ارزشمند را برای تیم قرمز پوش سردار بوکان رقم زد.

علی‌اکبر آهکی، خیرالله ویسی آرا، محمدمهدی الهایی، محمد باشی، محمدامین سعیداوی، مهران برام، احمد داغری، امین دادمهر، محمد جلیزی، بهنام بنیادزاده و امیرحسین نوایی دانبرانی برای ملی حفاری و محمد کریم‌نیا کاردر، ایمان شیرازی، محمد آژیر، میثم مرادی، شاهین محمدی، سبحان مفرق زاده، بابک برزکار، عارف مرادی، امیررضا بیات، حامد کتاب قلعه و مجید لطفی برای سردار بوکان به زمین آمدند.

سردار بوکان با این برد ۲۹ امتیازی شد و با ۲ پله صعود به رده دهم صعود کرد و در صورت کسب ۲ امتیاز در ۲ هفته باقیمانده، در لیگ دسته دوم ماندنی خواهد شد.

ملی حفاری اهواز نیز با این شکست همچنان با ۲۵ امتیاز در رده سیزدهم باقی ماند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha