بازدید  استاندار خراسان جنوبی از زیرساخت‌های شهر طبس مسینا

بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی با حضور در شهر طبس مسینا از توابع شهرستان درمیان، از روند اجرای پروژه‌های عمرانی شهری و احداث پارک این شهر بازدید کرد.

به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، محمدصادق معتمدیان با حضور سرزده در شهر طبس مسینا، به رصد میدانی شرایط موجود پرداخت.

وی با حضور در محل احداث پارک این شهر و بررسی وضعیت پیشرفت فیزیکی پروژه، بر شتاب بخشی به عملیات عمرانی پروژه‌های شهری تاکید کرد.

 استاندار خراسان جنوبی در ادامه سفر به شهرستان درمیان امروز در جمع مردم روستای کلات علی از توابع شهرستان درمیان حضور پیدا کرد.

مردم روستای  کلات علی با اطلاع از حضور استاندار در این منطقه، به بیان مسایل و مشکلات موجود پرداختند و موانع موجود در زمینه گازرسانی، آبرسانی، احداث مسکن روستایی و خدمات جهاد کشاورزی از جمله مواردی بود که توسط مردم مطرح شد.

معتمدیان، موارد مطرح شده را به مدیران کل همراه و فرماندار شهرستان درمیان که در این دهگردشی حضور داشت، ابلاغ کرد و بررسی کارشناسی و پیگیری آنها تا حصول نتیجه را خواستار شد.

وی همچنین در ادامه با حضور در جمع مردم کلاته بلوچ از مسایل و مشکلات‌شان مطلع شد.

مردم کلاته بلوچ در تشریح وضعیت روستا، از مشکلات آبرسانی سیار و لزوم توجه ویژه به پروژه آبرسانی به عنوان اصلی‌ترین مسایل روستا نام بردند که بعد از پیگیری این موضوع، مقرر شد که پروژه آبرسانی به این منطقه تکمیل و تا دهه فجر به بهره‌برداری برسد.

نصب کانکس آموزشی هم از دیگر درخواست‌های مردم این روستا بود که به جهت بررسی کارشناسی به دستگاه مربوطه ابلاغ شد.

اجرای پروژه گازرسانی به ۱۴ مرغداری در نزدیکی روستای کلاته بلوچ نیز در فهرست مطالبات عنوان شده در این بازدید بود.

میرجعفریان، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و جمعی از مدیران کل ستادی، تعدادی از مدیران کل دستگاه‌های اجرایی استان، فرماندار و جمعی از مدیران شهرستان درمیان در این برنامه استاندار را همراهی کردند.

اسدیه مرکز شهرستان درمیان در ۱۰۵ کیلومتری بیرجند قرار دارد.

اخبار مرتبط