۱۲ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۲۰:۴۱
کد خبرنگار: 2220
کد خبر: 83894138
۰ نفر

برچسب‌ها

انهدام باند قاچاق سلاح و مهمات در اهواز

اهواز - ایرنا - فرمانده انتظامی خوزستان گفت: اعضای یک باند قاچاق سلاح و مهمات در شهرستان اهواز دستگیر و ۴۰ قبضه سلاح شکاری غیرمجاز و ۲۱ کیلوگرم موادمخدر از متهمان کشف و ضبط شد.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حیدر عباس زاده بیان کرد: پلیس اطلاعات و امنیت عمومی خوزستان با کار اطلاعاتی، اعضای باند چهار نفره قاچاق سلاح و مهمات را در شهرستان اهواز شناسایی کرد.

وی افزود: کارکنان پلیس اطلاعات و امنیت عمومی خوزستان با رصد اطلاعاتی محل دپوی سلاح و مهمات را شناسایی و با هماهنگی مرجع قضایی در عملیاتی منسجم هر چهار متهم را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی خوزستان ادامه داد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان ۴۰ قبضه سلاح غیرمجاز پنج تیر شورشی وینچستر، ۲۰ کیلوگرم تریاک، یک کیلوگرم حشیش کشف و یک دستگاه خودرو کشف شد.

وی گفت: امنیت مردم خط قرمز پلیس است و با فرد و یا افرادی که قصد خدشه دار کردن آن را داشته باشند با اقتدار برخورد خواهیم کرد.

پیش از این نیز فرمانده انتظامی خوزستان در راستای اجرای طرح‌های جمع آوری سلاح و مهمات در تیر امسال از انهدام پنج باند قاچاق سلاح و کشف ۴۶۸ قبضه سلاح غیرمجاز خبر داده بود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =