ماسک زدن مردم شایسته تقدیر است

کرمانشاه- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه با اشاره به کاهش تعداد افراد بستری شده در استان گفت: کاهش ۱۰۰ درصدی بیماران مبتلا به کرونا به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی مردم و استفاده از ماسک است که شایسته تقدیر است.

محمدابراهیم الهی تبار روز یکشنبه در جلسه شورای اطلاع رسانی استان که در سرسرای تدبیر استانداری کرمانشاه برگزار شد، افزود: کرمانشاه جزو اولین استان ها بود که در وضعیت قرمز کرونا قرار گرفت اما توانستیم مدیریت کنیم و امروز تعدادی از شهرستان‌های ما در وضعیت سفید قرار دارند.

وی بر حفظ این وضعیت و تداوم این مسیر تاکید کرد و افزود: استفاده از ماسک باید بین مردم تداوم داشته باشد و رسانه‌ها هم در این زمینه باید تمام تلاش خود را انجام دهند.

مدیران علاوه بر اطلاع رسانی دستگاه خود رسانه ها را تقویت کنند

این مقام مسوول در ادامه ضمن گرامیداشت روز خبرنگار و تبریک و تسلیت سالگرد شهادت شهید محمود صارمی گفت: تجلیل از خبرنگاران امسال به دلیل شیوع بیماری کرونا متفاوت‌تر از سال گذشته خواهد بود و امسال از ۵۱۰ نفر از خبرنگاران و فعالان رسانه ها تجلیل می‌شود.

الهی تبار با اشاره به حضور شهید صارمی خبرنگار خبرگزاری ایرنا در افغانستان که در آن زمان شرایط بسیار پیچیده ای هم داشت، اظهار داشت: خبرنگاران شجاعانه و جوانمردانه در سخت ترین شرایط برای ثبت افتخارات فرزندان ملت و حماسه سازی آنها تلاش های فراوانی انجام دادند و بسیاری از آنها به شهادت رسیدند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه بر تعامل مدیران دستگاه‌های اجرایی با رسانه ها و مطبوعات تاکید کرد و افزود: بسیاری از مطبوعات ما منابع مالی قوی ندارند و توسط بخش خصوصی هم حمایت نمی شوند بنابراین مدیران باید برای اطلاع رسانی عملکرد دستگاه متبوع خود رسانه‌ها و مطبوعات را تقویت کنند. 

اخبار مرتبط