تلاش برای حضور قدرتمند ورزشکاران در عرصه‌های بین‌المللی در دستور کار است

خرم‌آباد - ایرنا - سرپرست فدراسیون بولینگ بیلیارد و بولس گفت: تلاش برای حضور ورزشکاران عرصه‌های بین‌المللی در دستور کار بوده و فدراسیون همواره از این قشر حمایت می کند.

محمدرضا مقصودلو روز یکشنبه در مجمع انتخاباتی هیات بولینگ، بیلیارد و بولس لرستان اظهار داشت: به دلیل تک کاندید بودن این مجمع می توانستیم اختیارات را به اداره کل ورزش و جوانان استان تفویض کنیم اما برای حمایت این رشته ورزشی در این مجموعه حضور پیدا کردیم.

وی گفت: از منابع مالی و معنوی برای رشد این رشته ورزشی باید استفاده کرد و همچنین با کمک به ورزشکاران در صحنه های بین المللی باید زمینه حضور پر قدرت این عزیزان را فراهم کنیم.

وی ادامه داد: همچنین باید از داوران مربیان در این رشته ورزشی تقدیر و حمایت کرد اگر هیات‌های استانی قدرتمند داشته باشیم می توانیم شاهد رشد و ترقی این رشته ورزشی باشیم.

وی گفت: نقش فدراسیون مهم است و همواره در کنار هیئت استانی قرار دارد باید با ارائه کلاس های آموزشی در رشد و توسعه رشته ورزشی بولینگ، بیلیارد و بولس تلاش کنیم.

مقصودلو افزود: می‌توانیم با کمک متولیان در آموزش و پرورش و دانشگاه ها به این رشته ورزشی خدمت کنیم اساس کار فدراسیون فعالیت هیات های استانی می‌باشد که باید در این راستا مطالبه گر بوده و فعالیت ها را تسهیل کنیم.

وی ادامه داد: ورزشکاران باید امنیت را احساس کنند باید از آنها حمایت کنیم تا در عرصه های مختلف بین المللی حضوری قدرتمند داشته باشند همچنین مشکلات این قشر باید در درون فدراسیون برطرف شود.

رضا طولابی در مجمع انتخاباتی هیات بولینگ، بیلیارد و بولس لرستان به مدت چهار سال به عنوان رییس این هیات انتخاب شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =