۱۲ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۳۱
کد خبرنگار: 998
کد خبر: 83894034
۰ نفر

برچسب‌ها

پلمب پاتوق مواد مخدر در بیرجند

بیرجند - ایرنا - رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی گفت: طرح جمع‌آوری معتادان متجاهر و پرخطر در بیرجند اجرا شد که در نتیجه آن هشت معتاد متجاهر دستگیر و یک پاتوق مصرف مواد مخدر پلمب شد.

به گزارش روز یکشنبه پایگاه خبری پلیس، سرهنگ غلامرضا شاهوردی اظهار داشت: در راستای برقراری نظم، امنیت و پاکسازی نقاط آلوده از وجود معتادان پرخطر و در اجرای برنامه‌های ابلاغی و اجرایی پلیس مبارزه با مواد مخدر، با برنامه‌ریزی و هماهنگی انجام شده، بررسی میدانی از محلات آلوده شهر، پارک‌ها، فضاهای سبز، آرامستان، پاتوق خانه‌ها و مخروبه‌ها انجام شد.

وی افزود: مأموران با همکاری رده‌های برون سازمانی و تیم‌های میدانی پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و با هماهنگی دادستان مرکز استان هفت محله و نقطه آلوده به مواد مخدر را پاکسازی کردند که در همین راستا هشت معتاد پرخطر دستگیر و به کمپ‌های ترک اعتیاد مردان و زنان تحویل شدند و یک پاتوق مصرف مواد مخدر نیز پلمب شد.

سرهنگ شاهوردی گفت: اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی به‌صورت سراسری با قوت ادامه خواهد داشت و پلیس اجازه جولان به سوداگران مرگ و برهم‌زنندگان نظم و امنیت عمومی نخواهد داد.