امیر حاتمی در کمیسیون صنایع مجلس حضور یافت

تهران- ایرنا- وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با حضور در کمیسیون صنایع مجلس گزارشی از عملکرد وزارتخانه متبوع خود به کمیسیون صنایع و معادن مجلس ارائه کرد.

«الله‌وردی دهقانی» در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا با تشریح جلسه روز یکشنبه کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: در جلسه امروز کمیسیون امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گزارشی از عملکرد وزارتخانه متبوع خود در بخش‌های صنعتی، هوایی، پدافندی، موشکی و سایر بخش‌ها و فناوری ارائه کرد.

عضو کمیسیون صنایع اضافه کرد: در جلسه امروز کمیسیون صنایع و معادن مجلس، همچنین اختصاص یکسری تسهیلات قانونی مورد انتظار امیر حاتمی بود که درباره اختصاص این تسهیلات بحث و تبادل‌نظر صورت گرفت.

وی خاطرنشان کرد: نمایندگان همچنین در این جلسه نقطه‌نظرات، تقاضاها و درخواست‌های خود را به‌ویژه برای حمایت وزارت دفاع از صنایع و پشتیبانی تکنولوژیک و صنعتی و تولید مطرح کردند.

نماینده ورزقان در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: نمایندگان معتقد بودند که وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در شرایط فعلی برای بهبود تولید و صنعت کشور و گذر از شرایط سخت کنونی می‌تواند نقش موثری ایفا کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =