روحیه انقلابی شورای هماهنگی تبلیغات منشا کارهای بزرگی بوده است

تهران- ایرنا- نماینده ولی فقیه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در دیدار با کارکنان این نهاد گفت: در ۴۰ سال گذشته این شورا خدمات بسیار ارزنده‌ای داشته و با روحیه انقلابی کارهای منحصر به فرد و بزرگی را انجام داده است.

آیت‌الله احمد جنتی صبح امروز (یکشنبه ۱۲ مردادماه ۱۳۹۹) در دیدار با اعضاء و کارکنان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سراسر کشور که به مناسبت چهلمین سالگرد تأسیس این نهاد به صورت ویدئوکنفرانس انجام شد با تبریک اعیاد شریف غدیر و قربان و تبریک چهلمین سالروز تأسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: در ۴۰ سال گذشته این شورا خدمات بسیار ارزنده ای داشته و با روحیه انقلابی کارهای منحصر به فرد و بزرگی را انجام داده است.

نظام  اسلامی به برکت حضور مردم در صحنه قوام یافته و پا برجا مانده است

آیت‌الله جنتی افزود: هر چه داریم، اول از خداوند متعال و سپس از مردم داریم و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در زمینه سازی برای به صحنه آمدن مردم شریف ایران، نقش خیلی مهمی ایفا کرده است. البته در این ۴۰ سال، نظام اسلامی به برکت حضور مردم در صحنه قوام یافته و پا بر جا مانده است و اول از خداوند و سپس از مردم تشکر می کنیم.

نماینده ولی فقیه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خاطرنشان کرد: هر افتخار و موفقیتی تاکنون به دست آمده، آفریده این مردم بوده است و این مردم بودند که هشت سال دفاع مقدس را پشت سر گذاشتند و همه فتنه‌ها را با حضور خود، خنثی کردند و دشمن را ناکام گذاشتند.

وی افزود: از خدا می خواهم برای این مردم که سختی‌های زیادی را تحمل کردند، خیر و برکت نازل کند و به خصوص در این مدتی که دنیا دچار بیماری کرونا شده است، مشکلات مختلف مردم از جمله گرانی و بیکاری و مشکلات اقتصادی و سایر مشکلات برطرف گردد.

تقدیر مقام معظم رهبری از شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی

نماینده ولی فقیه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) اظهار داشت: رهبر انقلاب اسلامی نیز از شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و خدمات آن در طول سال‌های گذشته همواره تقدیر کردند و فرمودند، اگر این شورا نبود، ناهماهنگی و گسستگی میان دستگاه‌های مختلف اجرایی به وجود می آمد و شورا به این حرکت‌ها با مدیریت شایسته، انسجام داد و باید به حرکت خود ادامه دهد.

این شورا با حداقل امکانات و بودجه و انقلابی و خالصانه و صادقانه فعالیت کرده است. این شورا توانسته با حداقل بودجه به صورت سراسری در همه شهرها و حتی برخی روستاها، راهپیمایی‌های عظیم سراسری را مدیریت و هماهنگی کند و کارهای بزرگی در این شورا انجام شده است که هم از مردم و هم از کارکنان شورا تشکر می کنم که مجاهدانه و با حداقل امتیازات و توقعات در این عرصه حضور دارند و کار می کنند.

آیت‌الله جنتی با بیان این که روحیه انقلابی خیلی از مشکلات را حل می کند یادآور شد: ما باید مانند سال ۵۷ که انقلابی عمل کنیم. همچنان با روحیه انقلابی و صبر و تحمل سختی‌ها را پشت سر بگذاریم و ان شاء الله به لطف خدا به مقصد برسیم.

تمام توجه و امید ما به لطف خدا و حرکت‌های انقلابی مردم است

نماینده ولی فقیه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بیان داشت: تمام توجه و امید ما به لطف خدا و حرکت‌های انقلابی مردم است که از خدا درخواست داریم این مردم را که هر چه داشتند در طبق اخلاص گذاشتند و جوانان خود را تقدیم کردند و انواع سختی‌هایی را پشت سر گذاشتند و محرومیت‌ها و محدودیت‌ها را تحمل کردند، خداوند خیر و برکت خود را از آسمان و زمین به سوی این مردم نازل فرماید.

رئیس مجلس خبرگان رهبری با اشاره به این که دشمن از سیاست‌ها و  تدابیر و قدرت رهبر انقلاب اسلامی گیج و درمانده شده است، گفت: این راه سختی‌ها و ناهمواری‌های زیادی دارد و با لطف خداوند و تدابیر رهبر انقلاب اسلامی این راه را طی خواهیم کرد و در نهایت دشمن شکست می خورد. تحریم‌ها نتوانست در بالاترین سطح خود  کاری از پیش ببرد و دشمن هرگز از ضربه زدن به ما دریغ نکرده ولی اکنون آمریکا در حال متلاشی شدن است.

وی اضافه کرد: خداوند از دشمنان غافل نیست. اسرائیل و عربستان و آمریکا، مردم شریف و مقاوم یمن را به آتش می کشند و آل‌سعود در این کشور جنایت می کند و این قدرت‌های شیطانی و فرعونی به یاری خداوند نابود و شکسته خواهند شد و دل مردم ستمدیده شاد خواهد شد.

رونمایی از پوستر ویژه چهلمین سالگرد تاسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی

با حضور آیت الله جنتی نماینده ولی فقیه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از پوستر ویژه چهلمین سالگرد تأسیس این نهاد رونمایی شد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، همزمان با دوازدهم مرداد سالروز تاسیس این نهاد، از پوستر ویژه چهلمین سالگرد تاسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با حضور آیت‌الله جنتی نماینده ولی فقیه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی رونمایی و به امضای ایشان و مرقومه سایه مبارک مقام معظم رهبری بر سرما مستدام باد مزین شد.

انقلابی بودن به معنای تلاش برای بالندگی و شکوفایی آرمان‌های انقلاب است

نصرت الله لطفی، قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور صبح امروز (یکشنبه دوازدهم مردادماه) در جمع همکاران دفتر مرکزی و استانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در سراسر کشور از طریق ارتباط تصویری  که به مناسبت سالروز تاسیس این نهاد صورت گرفت، ضمن تشکر از همه کسانی که از گذشته تاکنون با شورا همکاری داشته و در این نهاد فعالیت دارند، اظهار داشت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نهاد انقلابی و بابرکتی است که مدال افتخار حرکت در صراط مستقیم را با مهر تائید مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) به دست آورده و همچنان به سوی تعالی و بالندگی در راستای انجام ماموریت‌های خود و آفرینش قله‌های افتخار با حضور مردم که خالق اصلی این حماسه‌ها هستند حرکت می کند.

 لطفی در ادامه با اشاره به بحث تبلیغ اسلامی گفت: مبلغ اصلی خود مردم هستند. فراگیرترین تبلیغ توسط خود مردم و با هدایت قلوب آنها به دست خداوند متعال صورت می گیرد و به حق در بزنگاه‌ها، آثار و برکات این تبلیغ و حضور مردم را در عرصه‌های داخلی و خارجی شاهد بوده ایم و شورا توفیق خدمتگزاری در این عرصه را دارد.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور به فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خصوص شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اشاره کرد و افزود: رهبر انقلاب با واژه‌های حکیمانه و معنادار به خوبی وظیفه این شورا را تبیین نمودند و فرمودند، ماموریت اصلی شما تبلیغ با ریشه قرآنی است و به آیاتی از سوره مبارکه احزاب اشاره فرمودند.

لطفی با بیان این که تبلیغ ریشه قرآنی دارد اضافه کرد: ماموریت اصلی ما حفظ نظام برآمده از آموزه‌های اسلامی و مقابله با ظلم و ظالم و همراهی با ستمدیدگان و مظلومان است. در این راه باید فقط خدا را مد نظر قرار داد و از هیچ قدرت و حزبی در انجام ماموریت نهراسید و تنها خداوند را مبنا و ملاک قرار داد.

خداوند را شاکریم که در این مسیر، تحت تاثیر هیچ قدرت و جناحی قرار نگرفته و همه تنگناها و فشارها را تحمل کردیم و در هماهنگی و مدیریت مراسم و مناسبت‌های انقلابی و حضور شایسته مردم با بصیر و انقلابی به نحو مطلوب عمل کردیم که مایه مباهات و افتخار است.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با بیان این که انقلابی بودن معنا و مفهوم گسترده ای دارد و صرفا شعار دادن نیست، اظهار داشت: لازمه برگزاری مراسم انقلابی، انقلابی بودن و انقلابی عمل کردن است. انقلابی بودن به معنای شناخت انقلاب و تلاش برای بالندگی و شکوفایی بیش از پیش انقلاب و آرمان‌های انقلاب اسلامی است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =