برخورد با عوامل گرانفروشی کودهای شیمیایی تشدید می‌شود

تهران - ایرنا - مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی گفت: تشدید برخورد جدی با عوامل گران فروشی و توزیع خارج از شبکه کارگزاری نهاده های کشاورزی محصولات این شرکت در دستور کار قرار گرفته است.

به گزارش روز یکشنبه وزارت جهاد کشاورزی، «حمید رسولی»  در نشست با جمال انصاری معاون وزیر دادگستری و رییس سازمان تعزیرات حکومتی که به منظور بررسی و اتخاذ تدابیر لازم جهت جلوگیری از توزیع خارج از شبکه نهاده های کشاورزی تشکیل شده بود، گزارشی از اقدامات انجام شده برای توزیع مناسب کودهای یارانه ای ارائه کرد.

وی از رئیس سازمان تعزیرات حکومتی تقاضا کرد که برخورد جدی و بازدارنده با عوامل متخلف که کودهای یارانه ای را خارج از شبکه رسمی به فروش می رسانند، در دستور کار آن سازمان قرار گیرد و به مدیران استانی آن سازمان نیز ابلاغ شود.

«جمال انصاری» معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در این جلسه با مهم دانستن سیستم توزیع نهاده های کشاورزی، بر برخورد جدی با عوامل گرانفروشی و توزیع خارج از شبکه کود تاکید کرد.

در پایان این جلسه مقرر شد، مراتب طی بخشنامه ای توسط سازمان تعزیرات حکومتی به کلیه استانها ابلاغ و اجرای آن مورد توجه قرار گیرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha