مربی تیم ملی کاراته: جواب نمونه‌برداری امیدوار کننده بود

تهران- ایرنا- مربی تیم ملی کاراته بزرگسالان که مدتی است دچار بیماری شده است، گفت: خدا را شکر جواب نمونه‌برداری از تومور امیدوار کننده بود و نشان داد که مشکل حادی وجود ندارد و با استفاده از دارو، برطرف می‌شود.

«حسن روحانی» قهرمان سابق پرافتخار کاراته کشورمان که چندی است به‌عنوان مربی تیم ملی کاراته بزرگسالان فعالیت می‌کند، مدتی را با بیماری دست و پنجه نرم می‌کرد.

وی در این خصوص روز دوشنبه به ایرنا، گفت: بیش از ۲ ماه بود که توموری پشت سرم وجود داشت و در بیمارستان بستری شدم و نمونه‌برداری صورت گرفت. خوشبختانه جواب نمونه‌برداری نشان داد که این تومور خوش‌خیم است.

مربی تیم ملی کاراته ایران، ادامه داد: پزشکان اعلام کردند که با استفاده از دارو این بیماری مرتفع خواهد شد و اگر داور افاقه نکرد نیاز به عمل جراحی دارم.

روحانی تصریح کرد: خدا را شکر که اکنون مشکل حادی وجود ندارد و امیدوارم مجوز آغاز اردوهای تیم ملی نیز صادر شود تا بتوانیم همراه با ملی‌پوشان در تمرینات حضور پیدا کنم.

وی گفت: از جامعه ورزش، خانواده کاراته و مردم کشورم که در این مدت جویای شرایطم بودند سپاسگذارم و امیدوارم جواب محبت‌های آنان را با عملکرد خوب تیم ملی کاراته بدهیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =

سرخط اخبار ورزش