۱۲ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۲۰
کد خبرنگار: 1050
کد خبر: 83893925
۰ نفر

برچسب‌ها

البرز در پرداخت تسهیلات رونق اشتغال پیشتاز است

کرج - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز اعلام کرد که این استان در پرداخت تسهیلات رونق تولید و اشتغال همچنان در کشور پیشتاز است.

جهانگیر شاهمرادی روز یکشنبه در نشست ستاد تسهیل استان البرز افزود: سال گذشته۲۰ هزار و ۲۹۹ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به واحدهای فعال تولیدی و صنعتی البرز پرداخت شد و امسال نیز این روند ادامه دارد.

وی بیان داشت:  خوشبختانه با همکاری مطلوب و مناسب مدیران دستگاه های اجرایی و بانک های این استان اقدامات شایسته ای در حوزه تزریق تسهیلات رونق تولید به فعالان حوزه  تولید و صنعت استان صورت گرفته است .

وی ادامه داد: در حوزه تسهیلات نوسازی و بازسازی نیز استان البرز با پرداخت یک هزار و ۶۷۸   میلیارد ریال رتبه دوم کشوری را به دست آورده ایم.

شاهمرادی با  اشاره به پرداخت تسهیلات تبصره ۱۸ به مبلغ چهار هزار و ۱۰۰ میلیارد ریال گفت: با پرداخت این میزان اعتبار، استان البرز در این حوزه نیز موفق به کسب رتبه سوم کشوری شده است. 

در این نشست به دلیل عملکرد مطلوب برخی مدیران استان البرز از؛ سرپرستی بانک ملی، مدیرعامل شرکت گاز، مدیرکل بیمه تامین اجتماعی، مدیرکل صنعت، معدن و تجارت، مدیرکل امور مالیاتی، سرپرستی بانک آینده، سرپرستی بانک صنعت و معدن، سرپرستی بانک کشاورزی، سرپرستی بانک تجارت، سرپرستی بانک صادرات و سرپرستی بانک ملت استان با اهدای لوح تقدیری از سوی استاندار البرز تجلیل به عمل آمد.

   پرونده تسهیلات رونق تولید در سال ۹۸ در کشور با کسب رتبه اول استان البرز بسته شد و استان های؛ سمنان، زنجان و کرمان به ترتیب رتبه های بعدی را در این حوزه از آن خود کردند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =